AirPods Pro 2 Hakkında Sızıntılar Ortaya Çıkmaya Başladı

AirPods Pro 2 Hakkında Sızıntılar Ortaya Çıkmaya Başladı

Apple firmasının son nesil TWS kulaklığı olacak, AirPods Pro 2'nin teknik özellikleri hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı. Cihazın en ilgi çeken yanı ise, ses yayan bir kasa ile birlikte gelmesi olacaktır.

Apple tarafından piyasaya sürülecek AirPods Pro 2 kulaklık, bu yılın sonunda piyasada yerini alacak gibi görünüyor. Apple'ın premium TWS kulaklıklarının ilk ve son sürümü 2019'da piyasaya sürüldü.

O zamandan beri bir yükseltme gerçekleşmedi. Söylentiler, kulaklığın 2022'nin dördüncü çeyreğinde piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Lansman konusunda henüz bir kesinlik yok, ancak sık sık sızıntılar ortaya çıkıyor. 

En son gelen sızıntıya göre AirPods Pro 2 çok büyük yenilikler ile birlikte gelecek. Bunun yanı sıra, ses yayan bir kasa ile geleceği söyleniyor.

Apple AirPod'lar için de büyük tasarım değişiklikleri bekleniyor. Yeni tasarımın Beats Fit Pro'ya benzer olacağı tahmin ediliyor. 

Buna ek olarak, Apple'ın gelişmiş bağlantı, fitness takibi için güncellenmiş hareket sensörleri ve daha iyi Aktif Gürültü Önleme (ANC) için yeni bir yonga seti koyması muhtemeldir.

AirPods Pro 2 Hakkında Sızıntılar Ortaya Çıkmaya Başladı

Apple AirPods Pro 2: Teknik Özellikler

Apple, daha ucuz olan AirPod'larını yükseltti, ancak Apple AirPods Pro 2 Adlı kulaklık için bir yükseltme ortaya çıkmadı. Ancak, yeni nesil AirPods Pro'nun bir dizi iyileştirme getireceği söyleniyor. 

En son açıklamada, Apple Analisti Ming-Chi Kuo, TWS'nin kayıpsız ses desteği sunduğunu öne sürüyor. Ses yayan özelliğin, Uygulamamı Bul ile entegre olarak çalışması muhtemeldir. 

Bu özellik sayesinde, kullanıcıların kulaklıkları kasa içeride olmasa bile, kasayı bulmasına olanak tanır. Şu anda AirPods kullanıcıları, onları bulmak için kulaklıkların her birinden ses çıkarabilir. 

AirPods Pro 2 Hakkında Sızıntılar Ortaya Çıkmaya Başladı

Önceki bir raporda Kuo, AirPods Pro 2'deki büyük tasarım değişikliklerine işaret etti. Yeni nesil AirPods Pro'nun gövdeyi destekleyebileceğini söyledi. 

Bunun yerine cihazın Beats fit Pro 2'ye benzeyen bir tasarımla sunulması bekleniyor. Bunun dışında kasa biraz kompakt, hafif olabilir. Ayrıca IPX4 toz ve su direncine sahip olabilir.

Apple'ın AirPods Pro 2'ye yeni bir yonga seti getirmesi bekleniyor. Bu yonga setinin gelişmiş bağlantı, ses kalitesi ve Aktif Gürültü Engelleme getirmesi bekleniyor.

Yaklaşan kulaklıklar ayrıca Kalp atış hızı ölçümü, adımlar, mesafe ve kalori takibi gibi sağlığa özgü özelliklerle donatılabilir. 


Yazarın Diğer Yazıları

Acer, CES 2022'de Yeni Nesil  Chromebook'larını Tanıttı! Önceki

Acer, CES 2022'de Yeni Nesil Chromebook'larını Tanıttı!

God of War'ın PC Oynanış Videosu CES 2022'de Ortaya Çıktı Sonraki

God of War'ın PC Oynanış Videosu CES 2022'de Ortaya Çıktı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.