Tekmoloji.com'u (bundan böyle Tekmoloji) kullanmak için öncelikle aşağıda belirtilen site kullanım şartlarımızı okumanız ve kabul etmeniz gerekmektedir.

Tekmoloji hizmetine bağlı tüm servislerin, alan adlarının (tekmolojii.com), yazılım kodlarının, ara yüz tasarımlarının, yayınlanan içeriklerin, videoların ve algoritmaların tasarımı ve diğer tüm fikri sınai hakların sahibi, (üçüncü partilerden sağlanan içerik ve uygulamalar hariç olmak üzere) Tekmoloji'dir.

Servislerin ve hizmetlerin, bununla bağlantılı sayfaların kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve yayılmasına, ayrıca tersine mühendislik işlemlerine tabi tutulmasına izin verilmemektedir.

Tekmoloji, internet, teknoloji ve dijital iş kültürü ile içerikler üretip bunları internet üzerinden yayınlamak, (ii) kullanıcıların yayınladığı yorum vb her tür içeriğe ortam sağlamak, (iii) tüm içeriklerini tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olarak yayınlamak amacı taşımaktadır.

Tekmoloji, ziyaretçilerin ve kullanıcıların bilgilendirilmesi amacıyla yayınlanan içeriklerin kesin olarak doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin sadece bilgilendirme amaçlı olduğunu beyan etmektedir.

Tekmoloji, kendi ürettiği ve yayınladığı içeriklerden bizzat sorumlu olduğu gibi, ayrıca üye ve ziyaretçilerin ürettikleri ve yayınladıkları içeriklerden 5651 sayılı kanunun 5. Maddesi gereği hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Tekmoloji, e-posta ile pazarlama faaliyetlerinde, kanunların öngördüğü şekilde izinli iletişimde bulunacağını, kullanıcının / üyenin isteği dışında iletişim ve pazarlama faaliyeti yapmayacağını, kullanıcının sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmayı beyan ve taahhüt eder.

Tekmoloji, istediği takdirde vermiş olduğu servislerde, daha iyi hizmet verme amacı ile her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.

Tekmoloji sitesinde yorum yazılırken girilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcının kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve Tekmoloji servislerinin kullanılması halinde Tekmoloji sorumluluk kabul etmemektedir.

Tekmoloji, değişen kanunlar ve şartlara göre kullanım koşullarını her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir.

Tarafınıza sunulan kullanım kuralları, Kullanıcının kayıtlı üye olması / siteye girmesi, içeriklerden ve servislerden yararlanmaya başlaması ile her iki taraf arasında kabul edilmiş sayılır. Kullanım şartları kabul edilmediği takdirde, kullanıcının siteyi ve servisleri kullanmaması yeterlidir.

Yürürlüğe giriş tarihi: 01/04/2020

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.