Netflix TUDUM Etkinliğinde Öne Çıkanlar

Netflix TUDUM Etkinliğinde Öne Çıkanlar

The Witcher 3. Sezon, The Witcher Blood Origin, Vikings: Valhalla 2. Sezon ve daha fazlası tanıtıldı.

Netflix, yapımlarına dair en yeni haberleri paylaştığı TUDUM etkinliğini dün gerçekleştirdi. Netflix'in azalan abone sayısı ve artan maliyetleri dolayısıyla, yayınlayacağı içeriklerin kalitesine daha çok dikkat edeceğini ve geçmiş yıllara nazaran daha az sayıda içerik yayınlayacağını açıklamıştı. Dolayısıyla yapılan etkinlikte kullanıcılar çok fazla yeni sayıda yapımla karşılaşmadı.

Netflix TUDUM Etkinliğinde Öne Çıkanlar

The Witcher 3. Sezon

Netflix, Nisan ayında Cavill, Chalotra ve Allan'ın setten bir fotoğrafını paylaşarak Witcher 3. Sezon çekimlerinin başladığının sinyalini vermişti. Ancak Temmuz ayında Covid nedeniyle çekimlerin durdurulduğunu ve güvenli ortam sağlandığında devam edeceğini açıklamıştı. Çekimleri beklenenden daha uzun süren dizi, yeni sezonu 2023 yılının yaz aylarında izleyicileriyle buluşacak.

Witcher 3. Sezon ne zaman çıkacak?

The Witcher Blood Origin

Henry Cavil'i Rivialı Geralt olarak izlediğimiz The Witcher dizisinden 1200 yıl öncesini konu alan The Witcher Blood Origin için, TUDUM etkinliği sırasında yeni birkaç bilgiyle birlikte dizinin yayın tarihi açıklandı. 4 bölümden oluşan mini Witcher dizisi 25 Aralık 2022'de izleyiciyle buluşacak.

The Witcher Blood Origin

Vikings: Valhalla 2. Sezon

Kral Ragnar'ın hikayesinin yer aldığı Vikings dizisinin bitiminden 100 yılı aşkın bir süre sonrasını ele alan Vikings: Valhalla'nın yayın tarihi henüz açıklanmadı. Ancak TUDUM etkinliği sırasında ilk bakış videosu paylaşıldı.

YOU 4. Sezon

Ana Karakterimiz Joe'nun yaşadığı yeri ve bu sezoda izleyeceğimiz yeni karakterleri gördüğümüz taıntım videosu yayınlandı. You'nun dördüncü sezonu iki kısım halinde yayınlanacak. 4. Sezonun ilk kısmı 10 Şubat, ikici kısım ise 10 Mart'ta izleyicileriyle buluşacak.

Enola Holmes 2

Sherlock Holmes hayranlarının hasretini bir nebze de olsa azaltan Enola Holmes'in devam filminden ilk fragman paylaşıldı. Fragman oldukça hareketli Enola, birden geçmişe dönerek olanları anlatmaya başlıyor. En sonunda Sherlock kardeşleri ile beraber çalışırken izleyeceğimiz yapım 4 Kasım'da izleyiciyle buluşacak.

The Old Guard 2

Charlize Theron'un ölümsüz paralı askerleri geri dönüyor. Üstelik bu defa yapımda Henry Golding ve Uma Thurman da yer alacak.

The Old Guard 2

Lupin: Part 3

Bu nazik hırsız, yeni sezon Paris'in en çok aranan adamı olarak yakayı kurtarmaya çalışacak.

Netflix'in TUDUM etkinliğinin tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.


Yazarın Diğer Yazıları

Microsoft, 12 Ekim'de Yeni Dizüstü Bilgisayarlarını Tanıtacak! Önceki

Microsoft, 12 Ekim'de Yeni Dizüstü Bilgisayarlarını Tanıtacak!

WhatsApp artık Android tablet ve iPad'lerde kullanılabilir olacak! Sonraki

WhatsApp artık Android tablet ve iPad'lerde kullanılabilir olacak!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.