EPIC GAMES STORE'DA BU HAFTANIN ÜCRETSİZ OYUNLARI

EPIC GAMES STORE'DA  BU HAFTANIN ÜCRETSİZ OYUNLARI

Epic Games, her hafta oyuncularına ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Gelin bu haftanın ücretsiz oyunlarına beraber bakalım.

Bu Hafta Epic Games Store'daki Ücretsiz Oyunlar
1) ToeJam & Earl: Back in the Groove

1991 yılında çıkan ToeJam & Earl; dönemin kültürüne dair atıflarla dolu, bir yandan da bu dönemin parodisini yapan, funk müziklere sahip bir oyundu. ToeJam & Earl: Back in the Groove! ise, bir yandan bu orijinal oyunun hissiyatını yaşatmaya çalışıp bir yandan da yeni bir yola sapıyor, bu sefer 4 kişiye kadar co-op oynanan bir rogue-like macera oyunu olarak çıkıyor karşımıza. Hem nostalji yapmak hem arkadaşlarınızla eğlenmek için değerlendirilebilecek bir fırsat gibi görünüyor.

2) Darkwood


Hayatta kalma oyunlarını genelde FPS olarak oynamışızdır. Gerçekçilik açısından her ne kadar FPS tercih edilse de Darkwood'da bu söz konusu değil. “Kuşbakışı bir korku oyunu bizi ne kadar korkutabilir ki?” demeyin sakın. Hikayesi ve etrafta gelişen olaylar ile oyun sizi içine çekiyor.Denemeye değer gibi duruyor bir gözatın derim.
Bu iki oyunda Epic Games Store'da 13-20 Ekim tarihleri arasında ücretsiz. Oyunları bu tarihler içinde kütüpanenize eklediğiniz takdirde kalıcı oluyor.


Yazarın Diğer Yazıları

VALORANT'A YENİ AJAN VE ARAYÜZ GELİYOR Önceki

VALORANT'A YENİ AJAN VE ARAYÜZ GELİYOR

iPhone SE Modeli iPhone X Benzeri Tasarıma Sahip Olacak! Sonraki

iPhone SE Modeli iPhone X Benzeri Tasarıma Sahip Olacak!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.