Audio Technica'dan Yeni Profesyonel Kulaklık: ATH-M50xPB


Audio Technica, ATH-M50x modelinin yepyeni sürümü olan ve sınırlı sayıda üretilen ATH-M50xPB 'yi görücüye çıkardı.

Audio-Technica profesyonel monitör kulaklığı ATH-M50x modelinin, limitli sayıda ve Mor/Siyah renklerde üretilen yeni sürümü ATH-M50xPB'i tanıttı.

Metalik mor rengindeki sürücülere zıtlık oluşturan siyah renkli kafa bandı kısmı, kulaklığın tasarımını ön plana çıkarıyor. Tam 300 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulan monitör kulaklık, aynı zamanda 1+2 yıllık garanti süresine sahip.

Audio Technica'dan Yeni Profesyonel Kulaklık: ATH-M50xPB

Şirketin kendi web sitesi üzerinden satın alabileceğiniz ATH-M50xPB modelinin bu hafta içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Üzerinde 45mm'lik geniş-diyaframlı sürücüler bulunduran kulaklık, driver bölümlerinin dış yüzeyindeki sirküler tasarımı sayesinde dış sesleri izole ederek profesyonel bir kulaklık deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Audio Technica'dan Yeni Profesyonel Kulaklık: ATH-M50xPB

Şirket ATH-M50xPB modelinin kullanım alanları arasında, kişisel kullanımın yanı sıra kayıt almak, DJ'lik, canlı yayın yapmak ya da canlı performanslarda kullanmak gibi profesyonel seçeneklerin bulunduğunun da altını çiziyor.

Audio-Technica ATH-M50xPB, katlanabilir tasarımı, profesyonel kalitedeki yastıkları ve kafa bandı bölümü sayesinde, hem konforlu hem de kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Audio Technica'dan Yeni Profesyonel Kulaklık: ATH-M50xPB

Kulaklığın çıkarılabilir özellikteki kablo tasarımı kullanıcıya mobilite konusunda yardımcı olurken, kutunun içerisinden çıkan 1.2m - 3m uzunluğundaki sarmal kablo ve 1.2m ve 3m uzunluğundaki düz kablolar, farklı kullanım alanlarında yardımcı oluyor.

Şirketin iddiasına göre ATH-M50xPB, genişletilmiş frekans aralığı ve doğru orandaki bas tepkisi ile kullanıcılarına olağanüstü berrak bir ses performansı vaat ediyor.

Audio Technica'dan Yeni Profesyonel Kulaklık: ATH-M50xPB


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

ZTE'nin Mobil Oyun Canavarı Nubia Redmagic 5S Ön Siparişte

Sonraki

Robert Pattinson Corona Virüse Yakalandı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.