Huawei FreeBuds Pro, 10 Eylül Tanıtılacak!


Huawei 10 Eylül tarihinde, Geliştiriciler Konferansı gerçekleştirecek. Şirket bu konferansta altı yeni ürünün yanında, yapay zekaya sahip gürültü azaltma yeteneği olan Huawei FreeBuds Pro'yu müşterilerine sunacak.

Çinli teknoloji üreticisi Huawei şirketi, 10 Eylül gerçekleştirilecek Huawei Geliştirici Konferansı 2020′de altı yeni ürün ile müşterilerinin karşısına çıkacak. Bu ürünler arasında en dikkat çeken ise, Freebuds kablosuz kulaklık olacağı söyleniyor. Çünkü Huawei, bu kablosuz kulaklıkta geliştirilmiş ve yapay zekâya sahip gürültü azaltma teknolojisi kullanacağı belirtti.

Şu dönemde, kablosuz TWS kulaklıklar hızla gelişiyor. En son IDC raporuna göre, 2020'nin ikinci çeyreğinde küresel giyilebilir cihaz pazarının bir önceki yıla göre %14,1 arttığını gösteriyor. 

Ve giyilebilir cihazların toplam sevkiyatının %60'ını oluşturarak, sesli giyilebilir cihazların sevkiyatı bir önceki yıla göre %32,6 arttı. Yeni Huawei FreeBuds Pro, Huawei'nin daha büyük bir pazar payı elde etmesine yardımcı olacak.

Geçen yıl Huawei Freebuds 3, dünyanın ilk yarı açık aktif gürültü önleyici TWS kulaklığı oldu. Kablolu, kablosuz ve ters şarjla uyumlu ses izi sensörü + rüzgâr gürültüsü önleyici mikrofon ile övünüyordu. Ayrıca, 20 saatlik pil ömrü sağlayabilir.

<a href='/huawei/'>Huawei</a> FreeBuds Pro, Kablosuz Kulaklık 10 Eylül Geliyor.

Yeni Gürültü Azaltma Teknolojisi?

Yakında yeni nesil Freebuds tüm teknoloji hayranlarına sunulacak. Bugün Huawei'nin Weibo kanalı, Huawei Freebuds Pro'nun gürültü azaltma yükseltmelerine odaklanarak resmi olarak 10 Eylül'de geleceğini duyurdu.

Resmi posterden Huawei Freebuds Pro'nun kulak içi tasarımı benimsediğini görebiliyoruz. Daha iyi gürültü azaltma özellikleri sunulacaktır.

İnovasyon + kendi geliştirdiği teknoloji, her zaman Huawei'nin yeni alanlarda çığır açan iki büyük özelliği olmuştur. Dolayısıyla, Huawei Freebuds Pro'nun yeniden yeni özelliklerle geleceğini düşünmek için her türlü neden var.

Görünüm ve Diğer Beklenen Özellikler

Görünüşe gelince, Huawei FreeBuds Pro TWS kablosuz kulaklığın rengi ve saklama kutusu siyah tasarıma sahip olacaktır. Ayrıca, gümüş ve beyaz renk seçeneğinede sahip olacak. Saklama kutusu (ve şarj cihazı) bel hizasının altında bir kavise sahiptir ve alt kısmı nispeten düzdür. Böylece masaüstüne yerleştirebilirsiniz.

<a href='/huawei/'>Huawei</a> FreeBuds Pro TWS kablosuz kulaklık üç farklı renk seçeneği ile geliyor.

Şu anda, piyasadaki gürültü azaltma TWS kulaklık deneyimi oldukça azdır ve karmaşık ortamlarda kullanıcıların farklılaştırılmış gürültü azaltma ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanır. 

Huawei Freebuds Pro'nun çevre tanıma ve yapay zekâ gürültü azaltma konusunda karışıklık yaratarak farklı gürültü azaltma deneyimi getirmesinin beklendiğini tahmin ediyoruz.

Ayrıca Huawei Freebuds Pro'nun kullanım rahatlığı, pil ömrü ve etkileşiminin de iyileştirilmesi bekleniyor. Adından, Pro sürümünün üst düzey anlamına geldiğini varsayabiliriz. Ve işlev ve deneyim açısından Freebuds 3'ten çok daha iyi olmalı. Ancak fiyatıda bu oranda artacaktır.

Freebuds Pro, bu yıl TWS kulaklık pazarında Huawei'nin yeni amiral gemisi haline gelmeli ve fiyatın 146 $ + Vergiler olarak gelmesini bekliyoruz. Tüm detayları Huawei Geliştirici Konferansı 2020 ortaya çıkacaktır.


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

HTC'nin Büyük Umutlarla Getirdiği CEO'su Şirketten Ayrıldı

Sonraki

iPhone 12 Pro, Sony'nin LiDAR Sensörü İle Donatılacak!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.