Realme GT Neo 3, Üstün Özelliklerle Birlikte Gelecek!

Realme GT Neo 3, Üstün Özelliklerle Birlikte Gelecek!

Realme GT Neo 3, markanın bir sonraki güç dolu cihazı olabilir. Cihazın özellikleri net olarak açıklanmasa da, TENNA listesinde cihazın Dimensity 8100 yonga seti ve 120Hz ekran yenileme hazına sahip olacağı söyleniyor.

Realme, yakın zamanda GT serisi altında iki yeni cihazı piyasaya sürdü. Gelen yeni sızıntılara göre, şirketin halihazırda başka bir GT serisi telefon üzerinde çalıştığını gösterdi.

Realme GT Neo 3 olarak adlandırılacak bu cihaz, geçen yıl piyasaya sürülen GT Neo 2'nin yerini alarak devam serisini oluşturacak.

Realme GT Neo 2, yüksek kaliteli donanımı uygun bir fiyata kullanıcılarına sunuluyor, bu nedenle söylentiler GT Neo 3'ten beklentiler yüksek olacağıdır.

Realme, 28 Şubat'ta Realme GT 2 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Dolayısıyla etkinlikte Realme GT Neo 3'ün lansman detaylarını duymamız mümkün olabilir.

Realme GT Neo 3, Üstün Özelliklerle Birlikte Gelecek!

Realme GT Neo 3, Üstün Özelliklerle Birlikte Gelecek!

Realme bu cihazın ayrıntılarını henüz açıklamamış olsa da, bir TENNA listesi bize beklenen özelliklere ve tasarıma bir göz atmamızı sağlıyor. 

Akıllı telefon, RMX3560 ve RMX3562 model numaralarıyla karşımıza çıkıyor. İki modelin Realme GT Neo 3'ün ağ varyantları olduğuna inanılıyor. Realme GT Neo 3'ün tasarımı, en son TENNA sızıntılarıyla desteklendi. 

Cihaz, üçlü arka kameraları ve bir LED flaşı barındıran dikdörtgen bir kamera modülü ile gelebilir. Önde ise selfie için ortalanmış bir delikli kamera var.

TENNA listesine göre Relame GT Neo 3, 120Hz yüksek yenileme hızına sahip 6.7 inç AMOLED ekrana sahip olabilir. 

Cihaz, 2.85GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Dimensity 8100 yonga seti ile güçlendirilebilir. 

Akıllı telefonun, en üst modelinin 12 GB'a kadar RAM ve 512 GB yerleşik depolama alanıyla birden fazla konfigürasyonda sunulduğu söyleniyor.

Realme GT Neo 3, Üstün Özelliklerle Birlikte Gelecek!

Kameralar söz konusu olduğunda, Realme GT Neo 3, 50 megapiksel Sony IMX766 ana sensör, 8 megapiksel ultra geniş sensör ve 2 megapiksel makro lens içerebilir. Ön tarafta, selfie için 16 megapiksel kamera alabilir.

RMX3560 model numarasına sahip telefonun 4500 mAh bataryadan güç alacağı söylenirken, RMX3562'ye sahip olan telefon 5000 mAh batarya alabilir. Bu cihazlar 65W şarj için destek getirebilir.

Realme GT Neo 3'ün temmuz ayının sonlarında piyasada yerini alacağı söyleniyor.


Yazarın Diğer Yazıları

Akıllı Telefon Pazarı, Olumsuzluklara Rağmen Büyümeye Devam Ediyor Önceki

Akıllı Telefon Pazarı, Olumsuzluklara Rağmen Büyümeye Devam Ediyor

Google Chrome nasıl silinir? Sonraki

Google Chrome nasıl silinir?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.