Realme GT Neo2 Oyun Akıllı Telefon Üstün Özellikler İle Gelecek!

Realme GT Neo2 Oyun Akıllı Telefon Üstün Özellikler İle Gelecek!

Realme tarafından tasarlanan oyun akıllı telefonu GT Neo2, Snapdragon 870 işlemciye sahip olacak. Realme, akıllı telefonun her tarafına yerleştirilmiş ve 360 derece sinyal iletimi sağlayan 11 antene sahip olacağını ve böylece telefonu nasıl tutarsanız tutun, sinyal kaybı yaşamayacağınızı bildirdi.

Realme markası, 22 Eylül 2021 tarihinde yeni bir ürün lansman konferansı düzenleyeceği bildirildi. Etkinlikte Oppo alt markası yeni Realme GT Neo2 akıllı telefonunun tüm detaylarını ortaya koyacak.

Cihazın tüm özellikleri üst düzeyde olmasa da, gaming üzerine önemli bir yere sahip bir akıllı telefon olacak. Bu nedenle üzerinde pek çok uygun özellik görmemize neden olacak. Cihaz Ülkemizde de satılacağı ve birçok oyuncunun vazgeçilmez serisi olacağı söyleniyor.

Realme'nin resmi Weibo kanalı, yaklaşmakta olan Realme GT Neo2'yi tanıttı. Üretici, çeşitli posterler aracılığıyla, akıllı telefonun her tarafına yerleştirilmiş ve 360 ​​derece sinyal iletimi sağlayan 11 antene sahip olacağını duyurdu. Böylece telefonu nasıl tutarsanız tutun, sinyal kaybı yaşamayacaksınız.

Realme GT Neo2 Oyun Akıllı Telefon Üstün Özellikleri İle Gelecek!

Realme GT Neo2 Oyun Akıllı Telefon Üstün Özellikler İle Gelecek!

Bu yeni teknoloji, mobil oyuncular için harika bir yenilik olacak. Ancak, yakında çıkacak olan Realme GT Neo2 akıllı telefonun diğer amiral gemisi veya sözde amiral gemisi telefonlarda bulunan özelliklere sahip olacağını da belirtmeliyiz. 

Realme gaming akıllı telefon Snapdragon 870 işlemci ile gelecek. Ayrıca, 65W hızlı şarjı destekleyen yerleşik bir 5000mAh batarya gücüne sahip olacak. Realme ayrıca yeni bir elmas buz çekirdekli soğutma sistemi sunuyor. Geleneksel jelden yüzde 50 daha iyi ısı dağılımı sunmalıdır.

Bunun dışında Realme GT Neo2, Realme'nin E4 amiral gemisi düz ekranlı ilk telefonu olacak. Bu ekran ayrıca 1300 nit'e kadar maksimum parlaklık ve güç tüketiminde %15 azalma ile övünecek. 

Realme GT Neo2 Oyun Akıllı Telefon Üstün Özellikleri İle Gelecek!

Daha da ilginci, telefon önceki nesle göre %67 daha yüksek olan 600Hz dokunmatik rapor oranını destekleyecek. Ayrıca dört değişken yenileme hızını sırasıyla 30Hz, 60Hz, 90Hz, 120Hz. akıllı cihazında kullanıcılarına sunacak.

Bu nedenle, piyasadaki diğer oyun telefonlarına göre bir takım avantajlara sahiptir. Ancak bu ekranın avantajları burada bitmiyor. Ekran ayrıca 10240 düzeyinde bir karartmayı ve DC karartmayı da destekleyecektir. Böylece ortam ne olursa olsun, rahat bir görsel deneyim yaşayabilirsiniz.

Akıllı telefonun fiyat listesine gelince, temel sürüm 6 GB RAM + 128 GB depolama seçeneği ile 386 $+vergiye sahip olacak. 8 GB RAM + 128 GB depolama seçeneği 417 $+vergiler ile gelecek. Son olarak, 12 GB RAM ve 256 GB yerel depolamaya sahip üçüncü sürüm ise 463 $+vergiler ile gelecek.


Yazarın Diğer Yazıları

iPhone'niz, iOS 15 yüklemesine hazır mı? Önceki

iPhone'niz, iOS 15 yüklemesine hazır mı?

Bulut Oyunları Gelecekte Mobil Oyunların Yerini Alabilir Sonraki

Bulut Oyunları Gelecekte Mobil Oyunların Yerini Alabilir

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.