Samsung Galaxy Note 20 Serisinin Bilmediğiniz 5 Özelliği!


Samsung Galaxy Note 20 serisi akıllı telefonların bilinmeyen 5 yeni özelliği açıklandı. Gelin hep birlikte inceleyelim!

Samsung firması için önemli bir noktada olan, Galaxy Note 20 serisi akıllı telefonlar her geçen gün adından söz ettirmeye devam ediyor. Samsung, Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra adlı iki akıllı telefonu 5 Ağustos tarihinde duyurulmuştu.

Samsung amiral gemisi konumunda olan Galaxy Note 20 serisi akıllı telefonlar piyasadaki en iyi donanımlardan bazılarıyla birlikte gelir, ancak Samsung açıkça Ultra modele daha fazla odaklandığını açıklamıştır. Ama şirket, Galaxy Note 20 akıllı telefonu, ön planda tutmak için, akıllı telefonun bilmediğiniz beş özellikten oluşan bir bilgi paylaştı. Gelin hep birlikte inceleyelim!

Samsung Galaxy Note 20 Serisinin Bilmediğiniz 5 Özelliği!

<a href='/samsung/'>Samsung</a> <a href='/galaxy/'>Galaxy</a> Note20 Serisi, Bilmediğiniz 5 Özellikle Geliyor

Samsung Galaxy Note 20 serisinin, ilk yayınlanmayan gizli özelliği " Tek Çekim " özelliğidir ve Samsung'a göre "Anın daha fazlasını yakalamak" için kullanılır.

Yapay zekâ destekli özellik artık beş ila 15 saniyelik çekim süresi içinde eşzamanlı olarak 14 tür fotoğraf ve videoyu çekmenize olanak tanır. Özelliği kullanmak için, Kamera uygulamasını açın ve menü seçeneklerinden Tek Çekim moduna dokunun. Kamera menüsünün üzerindeki zamanlayıcıya dokunarak ve zamanlayıcı çubuğunu istediğiniz ayara kaydırarak yakalama sürenizi ayarlayın. Ardından, deklanşöre dokunun, kaydırın ve kamera en iyi klipleri otomatik olarak çekecektir. Bitirdikten sonra, ön izleme küçük resmine dokunun ve çektiğiniz sahne için optimize edilmiş sonuçları göreceksiniz.

<a href='/samsung/'>Samsung</a> <a href='/galaxy/'>Galaxy</a> Note20 Serisinin, Tek Çekim Özelliği!

Tek Çekim, Renk Toplama Portresi ile kullanıldığında mümkün olan en iyi öz çekimleri yakalamak için de kullanılabilir. Bu özellik, bir arka plan rengi seçerek stüdyo benzeri portreler çekmenizi sağlar.

<a href='/samsung/'>Samsung</a> <a href='/galaxy/'>Galaxy</a> Note20 Serisinin Portre Modu Özelliği!

Samsung ayrıca, yakın alan cihazlarından Wi-Fi erişim bilgilerini Kişilerinizdeki kişilerle paylaşmanıza izin verecek bir özellik ekledi. Böylece Wi-Fi şifresini arkadaşlarınızla çok daha kolay paylaşabilirsiniz.

<a href='/samsung/'>Samsung</a> <a href='/galaxy/'>Galaxy</a> Note20 Serisinin Wifi Paylaşım Özelliği!

Ek olarak, halka açık alanlarda Wi-Fi ağlarına bağlanırken, Note 20 serisi, ağ adının altında oturum açma gereksinimleri ve bağlantı kalitesi hakkında bilgi sağlar. Bu, isterseniz en kararlı ve güvenli bağlantıyı kolayca bulabileceğiniz anlamına gelir.

Samsung Galaxy Note20 Serisi, Bilmediğiniz 5 Özellikle Geliyor

<a href='/samsung/'>Samsung</a> <a href='/galaxy/'>Galaxy</a> Note20 Serisinin Wifi Paylaşım Özelliği!

Wi-Fi dışında, yeni akıllı telefonlarda en sevdiğiniz müzikleri yükseltilmiş bir Müzik Paylaşımı deneyimiyle kolayca paylaşabileceksiniz. 

Daha önce, bu özellik, yalnızca paylaşılan bir arkadaşınızın telefonuna bağlı cihazlarda müzik çalınmasına izin verirken, artık telefonunuza bağlı Buds kulaklıkla veya arkadaşınızın telefonuna bağlı Galaxy Buds kulaklığınız ile dinleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Müzik Paylaşımını açmak, arkadaşınızın Buds'ı seçmek ve her iki Buds aynı müziği çalacak.

<a href='/samsung/'>Samsung</a> <a href='/galaxy/'>Galaxy</a> Note20 Serisinin, Buds Kulaklıklar İle Paylaşımı!

Son olarak, yeni Samsung Galaxy Note 20 serisinde videolarınızı Bixby ses kontrolü ile kontrol etmek mümkündür. Temel olarak, artık Bixby'ye "Bu şovu TV'de oynat" diyerek telefonunuzdan TV ekranına sorunsuz bir şekilde geçebilirsiniz. "Bu şovu tekrar mobil cihazlarda oynat" diyerek aynı şey tersi için de yapabileceksiniz.

TV izlerken oldu da bir sahneyi kaçırdınız, veyahut sahneden kurtulmak ve ileri bir sahneye geçmek istiyorsunuz. Samsung bu duruma ses kontrollü bir sistem oluşturmuş, Sesiniz ile ileri sarma, geri sarma, duraklatma yaparak rahat bir şekilde kontrol sağlayabilirsiniz.


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

One UI 2.5 güncellemesini alacak telefonlar açıklandı.

Sonraki

Facebook, Eski Tasarımını Eylül'de Sonsuza Dek Kaldırıyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.