Samsung Galaxy Z Fold Lite Sürümü Yakında Geliyor

Samsung Galaxy Z Fold Lite Sürümü Yakında Geliyor

Samsung tarafından piyasaya sürülen, Galaxy Z Fold katlanabilir akıllı telefonlar, birkaç farklı versiyonu ile piyasada yer alacak. Bu katlanabilir akıllı telefonlar içinde, fiyat olarak en uygun versiyonu, Galaxy Z Fold Lite olacağı bildirildi.

Samsung firması bu dönemde atağa kalkarak, katlanabilir akıllı telefonlarını geliştirmeye ve farklı versiyonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Samsung'un geçtiğimiz günlerde duyurulan Galaxy Z Fold 2'nin yanı sıra, diğer üç katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalışacağı söyleniyor.

Yeni nesil Galaxy Z Fold 3'ün S-Pen kalemi desteklemesi ve daha da etkileyici bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Galaxy Z Fold 2 adlı cihazın yanında birde, yeni Galaxy Fold Lite sürümü gelebiliceği bildirildi. Şirket uzun zamandır katlanabilir akıllı telefona yatırım yapıyor. Samsung firması göre, herkes akıllı telefon üretiyor ve Çinli üreticiler bu işi iyi yapıyor. Bu yüzden kimsenin girmediği alanda kendini ispatlamak daha kolay olacağı düşünülüyor.

Üçüncü cihazın en ilginci "katlanabilir" serisinin diğer cihazlarından daha düşük maliyetli olması beklenen Galaxy Z Fold Lite adlı hafif bir versiyondur. Galaxy Z Fold Lite, Samsung Hindistan web sitesinde ürün destek sayfası görünür görünmez gelecektir.

Samsung Galaxy Z Fold Lite Sürümü Yakında Geliyor

Samsung Galaxy Z Fold Lite SM-F415F/DS Adı İle Gelebilir.

Samsung'un katlanabilir ve bütçe dostu olan akıllı telefonu, SM-F415 numarasına sahip olduğu daha önce bildirilmişti. Samsung Hindistan web sitesindeki destek sayfası tam olarak bu numarayı gösterir. Görünüşe göre yeni ürünün sunulacağı ilk pazarlardan biri Hindistan olacak.

Galaxy Z Fold Lite'ın cam ve alüminyumdan yapıldığı söyleniyor. Snapdragon 865, cihazın çalışmasından sorumlu olacak. Büyük olasılıkla, cihaz 1.099 $ olarak fiyatlandırılacak. Galaxy Z Fold Lite'ın diğer özellikleri hala bilinmiyor ancak ortaya çıkan söylentiler göz önüne alındığında bunları çok yakında göreceğiz.

Samsung'un Yeni Katlanabilir Telefonu WiFi Sertifikası Alıyor - Galaxy Fold Lite?

Güney Koreli üretim devi Samsung'un hâlihazırda birkaç katlanabilir telefonu var. Bununla birlikte, katlanabilir ekran teknolojisinin öncülerinden biri olan şirket, yine de daha fazla katlanabilir cihaz çıkaracak. Son zamanlarda, yeni bir Samsung telefonu WiFi Alliance sertifikasını geçti, model SM-F415F / DS. olduğu açıklandı. Ne yazık ki WiFi Alliance listesi, Samsung'un yeni katlanabilir telefonunun ayrıntılarını açıklamıyor. Yine de model numarası bunun Galaxy katlanabilir bir akıllı telefon olduğunu gösteriyor.

Samsung Galaxy Z Fold Lite Wifi Seltifikası Aldı.

Referans olarak, birinci nesil Galaxy Fold'un model numarası SM-F900'dür. Ayrıca Samsung Galaxy Z Flip'in model numarası SM-F700'dür. Görünüşe göre Samsung'un katlanabilir telefonlarının “SM-Fxxx” ile başlayan model numaraları var. Yeni sertifikalı SM-F415F / DS modeli, F400 serisinin bir parçası olduğu için Fold'un ucuz bir versiyonu olarak kabul ediliyor. Bu telefonun Galaxy Fold Lite olarak adlandırılabileceğine dair raporlar da var.

Geçen yıl, Samsung'un katlanabilir bir akıllı telefonu “uygun fiyatla” piyasaya sürmeyi planladığına dair söylentiler vardı. Ancak, bu akıllı telefonun fiyatı ne kadar kolay olursa olsun, alıcılar yine de 1000 doların üzerinde ödeme yapmak zorunda kalabilir. Bunun nedeni, orijinal Samsung Galaxy Fold başlangıç ​​fiyatının yaklaşık 2000 dolar olmasıdır.

F91 model numaralı Galaxy Z Fold 2'ye bakıldığında, model numarasındaki "1" ikinci nesil modeli gösteriyor. Yeni Galaxy Z Flip 5G'nin model numarası F70x'dir. Bu, yeniden etiketlenecek ilk nesil ürün olmadığı anlamına gelir. Ancak, WiFi Alliance sertifikası, cihazın WiFi 6'yı desteklemediğini gösteriyor. Muhtemelen Galaxy Fold'un "ucuz versiyonu" amiral gemisi olmayan işlemci ile geleceği gözüküyor.


Yazarın Diğer Yazıları

Xperia 5 II, Sony'nin 120 Hz ekrana sahip ilk telefonu olabilir Önceki

Xperia 5 II, Sony'nin 120 Hz ekrana sahip ilk telefonu olabilir

Huawei Yapay Zekâya Sahip Yepyeni Bir Ürünü Piyasaya Sürdü Sonraki

Huawei Yapay Zekâya Sahip Yepyeni Bir Ürünü Piyasaya Sürdü

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.