Sony'nin yeni kablosuz kulaklığı uzun pil ömrü ile geliyor

Sony'nin yeni kablosuz kulaklığı uzun pil ömrü ile geliyor

Sony'nin yeni kablosuz kulaklığı, daha önceki modeline göre, üstün bir gürültü önleyici özelliğe ve daha iyi bir pil ömrüne sahip olacağı söyleniyor.

Birçok kişi sadece müzik ve ses, söz konusu olduğunda iyi ses veren bir kulaklık aramıyor. Gürültülü ortamlarda bile çevrenizdeki ortam seslerini azaltarak insanların sesinizi duymalarını sağlayan ve uzun pil ömrü ile kullanıcılarını mağdur etmeyen kulaklıları tercih ediyorlar. Sony'de kulaklıklarını geliştirmek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Sony'nin WH-1000XM3 kablosuz kulaklığının üst modeli olacak yepyeni, Sony WH-1000XM4 piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Hatırlayacağınız üzere, Sony'nin WH-1000XM3 adı altında çıkarttığı kablosuz kulaklığı üstün özelliklere sahipti. Gürültü önleyici kulaklıklarının üçüncü nesli olan Sony'nin WH-1000XM3'ü, daha rahat bir oturuma sahiptir ve müzik dinlemek için, mükemmel ses kalitesinden daha iyi bir performansa sahiptir. Güçlü bir pil ömrüyle, bu kulak üstü kablosuz kulaklıklar şu anda gürültü önleme için en yüksek değere sahip kulaklık konumundadır. Sony bu modelini bir üst segmente taşımak istiyor.

Sızan görüntülere göre Sony'nin WH-1000XM4 kablosuz kulaklıkları hakkındaki bilgiler, cihazın Bluetooth  5.0 dahil olmak üzere yükseltmelere ve 40 saate kadar pil ömrüne sahip olabileceğini söyleniyor.

Sony'nin yeni kablosuz kulaklığı uzun pil ömrü ile geliyor

Sony'nin yeni kablosuz kulaklığı uzun pil ömrü ile geliyor

Sony'nin WH-1000XM4 kablosuz kulaklığı, Brezilya'nın resmi iletişim kurulu Anatel tarafından internete sızdı. Teknoloji blog yazarı  Everton Favretto, Perşembe günü Twitter'da Sony'nin WH-1000XM4 kulak üstü kulaklıkların fotoğraflarını paylaştı.

Kulaklıklar Sony'nin WH-1000XM3'e oldukça benziyor, ancak Anatel dosyalamasında bulunan bir kullanım kılavuzu bazı potansiyel değişikliklere bir bakış sunuyor. 

Bluetooth v4.2'den yükseltmeye ek olarak, WH-1000XM4'lerin maksimum gürültü azaltma özelliğine sahip olacağı, bir kulaklık kablosuna bağlandığında 2W nominal güç tüketimine ve 40 saatlik pil ömrüne sahip olacağını söylenmektedir. Görünüşe göre "sohbet etmek için konuş" adı verilen yeni bir özellik ile piyasaya çıkacaktır. 

XDA-Developers Genel Yayın Yönetmeni Mishaal Rahman'da kulaklıkların görüntülerini tweetledi, "Sony'nin mükemmel XM3 Bluetooth kablosuz kulaklıklarının halefi Sony WH-1000XM4'ün fotoğrafları ve kılavuzu, Brezilya'nın Anatel vasıtasıyla ortaya çıktı.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Nokia ilk 5G telefon tanıtımını yapacak! Önceki

Nokia ilk 5G telefon tanıtımını yapacak!

En iyi iMessage özellikleri Sonraki

En iyi iMessage özellikleri

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.