Telegram, Son Güncelleme ile Rakiplerine Gözdağı Verdi

Telegram, Son Güncelleme ile Rakiplerine Gözdağı Verdi

Anlık mesajlaşma uygulaması Telegram sohbet ve bildirim ayarları dışında birçok kullanışlı özelliği yanında getiriyor. Hep birlikte inceleyelim!

Telegram, kullanıcıların memnuniyetini sağlamak hemde rakiplerine gözdağı vermek için yeni bir güncelleme yayınladı. Telegram kullanıcılarına birçok iyileştirme ve kolaylıklar sunmaya devam ediyor.

Anlık mesajlaşma uygulaması, yeni güncellemelerin diğer olasılıkların yanı sıra bildirim sesleri oluşturmanıza, sohbetleri susturmak veya mesajları otomatik olarak silmek için özel süreler ayarlamanıza ve ayrıca yeni nesil güçlü botlar oluşturmanıza olanak tanır.

Böylece artık kullanıcılar, bildirimleri belirli bir süre duraklatabilir, yeni mesajları kendi kendini silme menüsünden yararlanabilir, iOS'un entegre çevirisinde yeni dilleri kullanabilir.

Ayrıca, yeni animasyonlu ifadelere sahip olun ve Android'de yeni resim içinde resim video özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Telegram, Son Güncellemesi ile Rakiplerine Gözdağı Verdi

Telegram Uygulamasında Başka Hangi Özellikler Mevcut!

Fotoğrafları gönderirken Düzenle düğmesini tıklayarak düzenleyebilirsiniz.

Fotografları pozlamasını ve kontrastını değiştirebilir, radyal veya doğrusal bulanıklık oluşturabilir ve hatta fotoğrafın renk seçeneklerini düzenleyebilirsiniz.

Fırça simgesine tıklayarak ayrıca yazabilir, metin ekleyebilir ve hepsinden iyisi, gözlük, şapka, peruk ve diğer her türlü aksesuarı eklemenize izin veren dış görünümler ekleyebilirsiniz.

Telegram video notları ekledi, yazı alanının sağına tek bir dokunuşla ses ve video arasında geçiş yapmanızı sağlıyor, tek yapmanız gereken basıp basılı tutmak, bıraktığınız anda kaydetmek ve yayınlamak.

Seçenekler ve Ayarlar'da Pick Up to Speak adlı seçeneği açabilir, açıkken telefonunuzu elinize alıp sesli not gönderebilirsiniz.

Telegram, Son Güncellemesi ile Rakiplerine Gözdağı Verdi

Bir gruptayken önemli mesajları aramak istemiyorsanız, kolayca görünür olacak şekilde sabitleme seçeneğiniz vardır.

MP 3 dosyalarını, dinlemek istediğiniz şarkı veya seslerle birlikte gönderebilirsiniz, uygulama size bir şarkıyı duraklatma veya önceki veya sonraki şarkıya atlama gibi kontrolleri gösterecektir.

Bir şey yazarken kafanız karışıyor ve düzenlemek veya silmek istiyorsanız Telegram size her iki seçeneği de sunuyor.

Mesajı sadece akıllı telefonunuzdan silmeye veya sohbet ettiğiniz kişinin akıllı telefonundan silmeye karar verebilirsiniz.


Yazarın Diğer Yazıları

Thor: Love and Thunder Fragmanı Yayınlandı Önceki

Thor: Love and Thunder Fragmanı Yayınlandı

Getir'in İş ve Çalışan Arayanları Bir Araya Getiren Platformu Getirİş, 81 İlde Hizmete Başladı Sonraki

Getir'in İş ve Çalışan Arayanları Bir Araya Getiren Platformu Getirİş, 81 İlde Hizmete Başladı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.