Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik Sızdırıldı

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik Sızdırıldı

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik, çıkış tarihi ile ilgili kendini göstermeye başladı. Mi Band 5 akıllı bileklik özellikleri ile beklentilerin üstünde olacağı söyleniyor.

Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin giyilebilir tekonoji ürünü olan, Mi Band akıllı bilekliği, uygun fiyatı ile birleştirerek piyasada söz sahibi olmak istiyor. Bu konuda da Fiyat-Performans ürünü olarak gösterilen Mi Band serisine, yeni bir üye katılacağı söyleniyor. Bu yeni akıllı bileklik Mi Band 4 bir üst modeli olacağı ve adınında Mi Band 5 olarak piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Son zamanlarda akıllı bileklik üretici olan Huami, Mi Band 5'in bu yıl piyasaya sürüleceğini doğruladı. 

Xiaomi Mi Band serisinin Xiaomi ve Huami tarafından ortaklaşa geliştirildiğini hatırlatalım. Xiaomi Mi Band 5'in iddia edilen gerçek bir görüntüsü web'e damgasını vurdu, bu görüntüler saatin delikli bir kameraya sahip olduğunu gösteriyor. 

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik Sızdırıldı

Ancak, bu konuda henüz açıklanmış net bilgi yok. Bu görüntüler gerçek veya değil; kimse bilmiyor. Ancak paylaşılan resimler gerçekse, Mi Band 5'in öncekilere göre önemli yükseltmelerle geleceği açıktır. 

Ancak, küçük ekran göz önüne alındığında çok büyük görünüyor, bu yüzden gerçekten başka bir şey veya belki de tamamen sahte bir fotoğraf seti olabilir. Resim, iddia edilen Band 5'in gri bir kayışla geldiğini göstermektedir. Ancak, bu rengin tek seçenek olmasını beklemiyoruz.

Tüm Mi Bantları bir çeşit kare şekilli ekrana sahip olduğunu biliyoruz, ancak yeni görüntüler Mi Band 5'in yepyeni bir yarı oval şekilli ekrana sahip olacağını gösteriyor. Delgi deliği ekranın altında görülebilir. 

Xiaomi Mi Band 5 Spekülasyonları

Mi Band 5'in çıkış tarihi hakkında konuşuyorsanız, Xiaomi henüz hiçbir şey için resmi bir onay vermedi.

Cihazın yeni ekranına geri dönersek, Mi Band 5'in öncekilerden daha büyük olacağı ve 1.2 inçlik bir ekran göstereceği söyleniyor. 

Sadece karşılaştırma için, Mi Band 4'ün 0.95 inç büyüklüğünde bir ekranı var. Bununla ekran AMOLED olacak ve ekranın güneş ışığında kolayca görülebilmesi için daha fazla kontrast olacak.

Xiaomi Mi Band 5 Küresel NFC Desteğine Sahip Olacak

Şimdiye kadar Xiaomi, Çin'deki kullanıcılar için sadece Mi Band'larında NFC desteği sağladı. Ancak Xiaomi Mi Band 5 ile bu değişecek. Mi Band 5 küresel NFC desteği ile gelecek. Bu sayede cihazın, Google Pay ve diğer çevrimiçi ödeme uygulamaları gibi uygulamaları destekleyebileceği anlamına gelir. 

Kullanıcıların Xiaomi'den isteyeceği tek şey, Mi Band 5'in kalp atış hızlarını okumadaki doğruluğunu artırmaktır. 

Bununla birlikte, Mi Fit uygulamasında yapılan bir güncelleme zarar vermez. Xiaomi her yıl Mi Band'ı piyasaya sürüyor, bu yüzden Band 5'i bu yıl sabırsızlıkla bekliyoruz.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Xbox game pass üyeliği nasıl iptal edilir? Önceki

Xbox game pass üyeliği nasıl iptal edilir?

Extraction Filmindeki Kovalamaca Sahnesi Nasıl Çekildi? Sonraki

Extraction Filmindeki Kovalamaca Sahnesi Nasıl Çekildi?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.