2021 Yılı İçerisinde Piyasada Yer Alacak Huawei Cihazlar!


Huawei, 2021 yılı için yeni cihazlar piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket'in planına göre; iki amiral gemisi akıllı telefon, katlanabilir telefon, tablet, akıllı saat ve kulaklıklardan oluşan teknolojik cihazları piyasaya da yer alacak!

Huawei'nin akıllı telefon işi, ABD yasakları nedeniyle son dönemde iyi gitmiyor. Aynı zamanda, Huawei'nin kendi ülkesinde de geriye düştüğü uzun zamandır konuşuluyor. Bunun ana nedeni olarak şirketin, Android altyapısını kullanamaması olarak gösteriyor. Ancak, şirketin başında bulunan olumsuzluğa rağmen, akıllı telefon işini tamamen kapatmayacak. 

Huawei şirketi, geçtiğimiz günlerde Honor alt markasını başka bir Çinli firmaya sattı ve bu durum, Huawei'nin son dönemde yapacağının en iyi hamle olduğu söyleniyor. Çin dışındaki çok düşük satışlarına rağmen, şirket hala yeni akıllı telefonlar çıkarıyor. 

Yakın tarihli bir rapor, Huawei'nin bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonu Huawei P50 serisini piyasaya sürmeye tamamen hazır olduğunu iddia ediyor. Popüler Twitter sızıntıcısı olan Teme'ye göre, Huawei bu yıl ondan fazla teknolojik cihazı piyasaya sürecek.

Söylentiler doğruysa Huawei; İki amiral gemisi akıllı telefon, katlanabilir telefon, tablet, akıllı saat ve kulaklıkları bu sene içerisinde tanıtacak. 

2021 Yılı İçerisinde Piyasada Yer Alacak <a href='/huawei/'>Huawei</a> Cihazlar!

2021 Yılı İçerisinde Piyasada Yer Alacak Huawei Cihazlar!​

Şu an itibariyle Mate X2 ve Huawei P50 serisi dışında bu cihazların hiçbiri hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz. Teme'ye göre, Huawei P50 serisinin prototip tasarımı hazır durumda ve tanıtıma hazır. Ayrıca bu seri için üretilercek cihazlar çok yakında piyasada yerini alacak. 

Huawei P50, P50 Pro ve P50 Pro + serisinin sadece üç uyarlaması olacaktır. Şuan ki şartlara göre önceki seride "Lite" modeli olarak bildiğimiz cihaz, yeni versiyonda standart model olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca önceki nesillerdeki standart versiyon yeni Pro modeli olurken, bir önceki nesil Pro modeli yeni Pro + modeli olarak piyasada yerini alacak.

Teme göre bu serinin ana satış noktası; Ekran kalitesi, yeni bir süper hassas arka kamera sistemi ve yepyeni oyun özellikleri olduğu iddia ediyor. Sızıntıcı ayrıca, bu serinin işlemcisi hakkında bilgi veriyor. Huawei P50'nin (standart model) Kirin 9000E işlemcisini kullanacağı iddia ediliyor. Ancak Huawei P50 Pro ve P50 Pro + Kirin 9000 işlemci ile gelecek.

2021 Yılı İçerisinde Piyasada Yer Alacak <a href='/huawei/'>Huawei</a> Cihazlar!

Huawei P50'nin Lansman Tarihi Bildirildi

@ RODENT950'ye göre Huawei P50 serisi 26 Mart - 28 Mart tarihleri ​​arasında resmi olarak tanıtılacak. Ancak, Teme'nin lansman tarihi bilgilerinin önceki sürüm sırasına dayandığı anlaşılıyor. Huawei'nin normal sürüm zaman çizelgesini ne olur tam olarak açıklanmadı.

Bu cihazın piyasaya sürülmesinden sonra şirket, yeni katlanabilir akıllı telefon Mate X2'yi de piyasaya sürecek. Önceki raporlardan Huawei P50'nin üç boyutlu modeli olacak. Seri, 6.1-6.2 inçlik bir standart modele, 6.6 inçlik bir Pro modeline ve 6.8 inçlik bir Pro + modeline sahip olacak. Huawei P50 serisinin normal versiyonu 90Hz yenileme hızı ekranı kullanacak. Ancak Pro modeller 120Hz yenileme hızıyla gelecek.

2021 Yılı İçerisinde Piyasada Yer Alacak <a href='/huawei/'>Huawei</a> Cihazlar!


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Facebook; Topluluk Standartları Güçlendirmek İçin Yapay Zekayı Geliştiriyor

Sonraki

WhatsApp; Zorunlu Güncelleme İçin “Uyarı Mesajı” Gönderecek!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.