Apple'ın en son amiral gemisi iPhone 14 Pro sahipleri yeni sorunlarla karşı karşıya

Apple'ın en son amiral gemisi iPhone 14 Pro sahipleri yeni sorunlarla karşı karşıya

Yeni telefonlardaki hatalar, tüketiciler için yaygın bir sorun haline gelen şeydir. iPhone 14 Pro kullanıcıları, rastgele yeniden başlatmalar ve hücresel bağlantı sorunlarıyla karşı karşıya.

iPhone 14 Pro kullanıcıları, Apple'ın yeni piyasaya sürdüğü telefonlarda pille ilgili sorunlardan şikayetçi. Reddit'teki kullanıcı raporlarına göre, birkaç müşteri iPhone 14 Pro'nun kablolu veya kablosuz bağlantılarla şarj olurken her 10 ila 20 dakikada bir yeniden başladığını söylüyor.

Daha önce bazı iPhone 14 Pro serisi kullanıcıları, yeni telefonlardaki arka kamera kurulumunun Snapchat ve Instagram gibi üçüncü taraf uygulamalarla kullanıldığında sallandığını ve ses çıkardığını iddia etmişti. Ancak Apple, bu sorunu düzelten iOS 16.0.2 güncellemesini hızlı bir şekilde yayınladı.

Ülkemizde 39.999 TL'den başlayan fiyatlarla satılan iPhone 14 Pro serisi hakkında kullanıcılar, hem iOS 16.0.1 hem de 16.0.2'de kablolu ve kablosuz şarz çözümlerini kullanırken aynı sorunları yaşadıklarını aktarıyor.

Üstelik bu keşfedilen tek iPhone 14 Pro sorunu değil. Bazı Verizon (Amerikan GSM Şirketi) müşterileri, 5G hücresel bağlantılarının zayıf olduğunu ve aramaların rastgele düştüğünü söylüyor. Hatta etkilendikleri bölgelerde başka cihazlarda benzer sorunları yaşamadıklarını belirten kullanıcılar sorunun direkt iPhone'dan kaynaklandığını belirtiyor.


Kaynak: https://gadgets360.com/mobiles/news/iphone-14-pro-max-random-restart-issue-charging-intermittently-r

Yazarın Diğer Yazıları

En İyi TV Ekranı Boyutu Nasıl Seçilir? Önceki

En İyi TV Ekranı Boyutu Nasıl Seçilir?

Nvidia, Son Windows 11 Güncellemesiyle Yaşanan Performans Kaybını Düzeltti Sonraki

Nvidia, Son Windows 11 Güncellemesiyle Yaşanan Performans Kaybını Düzeltti

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.