Death Stranding Xbox Game Pass (PC) Kütüphanesine Geliyor!

Death Stranding Xbox Game Pass (PC) Kütüphanesine Geliyor!

Death Stranding, 23 Ağustos'ta PC Game Pass'e geliyor.

Microsoft, Xbox Game Pass (PC) servisine gelecek yeni bir oyunu açıkladı. Oyun sektörünün en ünlü yapımcılarından Hideo Kojima'nın son oyunu Death Stranding, PC Game Pass'e geliyor.

Hideo Kojima'nın yeni bulut tabanlı oyun üzerine çalıştığı uzun zamandır söylentiler arasındaydı, ancak geçtiğimiz aylarda yapılan Xbox-Bethesda sunumunda Kojima Productions ve Xbox'ın partnerliğinin duyurulmasıyla söylentilerin doğru olduğu kesinleşti. Duyuruda Kojima, yapmak istediği oyunu teknik zorluklar nedeniyle yapamadığını fakat bu oyunu yapmanın Xbox Game Studios ile mümkün olduğunu belirtmişti. 

Death Stranding, PC Game Pass'e Ekleniyor!

Bu partnerlik anlaşmasının bir meyvesi de biz oyunculara düştü. PC Game Pass resmi Twitter hesabında yapılan paylaşıma göre Kojima Productions'un popüler oyunu Death Stranding, 23 Ağustos'ta PC Game Pass kütüphanesine eklenecek.


Yazarın Diğer Yazıları

Apple, Reklam Alanında Yeni Atılımlarda Bulunuyor Önceki

Apple, Reklam Alanında Yeni Atılımlarda Bulunuyor

Vivo V25 Pro, Üstün Özellikler ile Piyasada Yerini Aldı Sonraki

Vivo V25 Pro, Üstün Özellikler ile Piyasada Yerini Aldı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.