Discord Artık EA Oyunları Hakkında Daha Fazla Ayrıntı Paylaşacak

Discord Artık EA Oyunları Hakkında Daha Fazla Ayrıntı Paylaşacak

Electronic Arts, Discord ile "Etkinlik Durumu" özelliği konusunda anlaştı. Artık Discord, EA oyunları hakkında daha fazla detay gösterecek.

Oyun yapımcısı Electronic Arts, bazı oyunlarına Discord'un "Etkinlik İzlemesi" özelliği için destek eklediğini duyurdu. Bu sayede Discord arkadaşlarınız oyun içinde neler yaptığınız hakkında daha fazla detay görebilecek. 

Discord kullanırken League of Legends oyununu oynayan arkadaşlarımıza baktığımızda zengin varlık özelliği ile sıkça karşılaşıyorduk. Bu özelliği EA oyunları için açmak isterseniz yapmanız gereken, Discord hesabınızı, EA'nın istemcisi Origin'in yerine geçen yeni başlatıcısı EA App ile bağlayarak açarabilirsiniz.

Discord'un "Zengin Varlık" özelliği, oynadığınız oyun hakkında daha fazla bilgi göstermenin yanı sıra, oyunların birbirlerini oyunlarına davet etmelerine veya arkadaşlarının maçlarını izlemelerine olanak sağlıyor.

EA Uygulamasında yeni Discord entegrasyonunu, Ayarlar'a gidip Hesabım'ı seçerek Bağlı Hesaplar bölümünden Discord ile EA hesaplarınız arasında bir bağlantı yetkilendirerek etkinleştirebilirsiniz.


Kaynak: https://newsinnings.com/discord-now-shares-more-details-of-your-ea-gameplay/

Yazarın Diğer Yazıları

Valheim'e Yeni Bir Harita Güncellemesi Geliyor Önceki

Valheim'e Yeni Bir Harita Güncellemesi Geliyor

Xbox Game Studios, bulut tabanlı bir MMO oyunu yapıyor Sonraki

Xbox Game Studios, bulut tabanlı bir MMO oyunu yapıyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.