Electronic Arts, Iron Man'in Oyununu Geliştiriyor Olabilir

Electronic Arts, Iron Man'in Oyununu Geliştiriyor Olabilir

Dünyanın en büyük oyun firmalarından birisi olan Electronick Arts,Marvel Kahramanlarına merak sarmış durumda. Geçtiğimiz günlerde Black Panther dedikodusundan sonra şimdi sıra Iron Man'de gibi gözüküyor.

Dünyanın en büyük oyun firmalarından birisi olan EA, geçtiğimiz günlerde tek kişilik oyunlara şaka yaparcasına laf etmişti. Bunun ardından hayranlarından özür dileyen EA,tek kişilik oyunların oldukça önemli olduğunu belirtmişti. Bunun ardından EA,tek kişilik Marvel oyunlarının üzerine düşmüş olucak ki önce Black Panther hemen ardından da Iron Man oyununun üzerinde yoğunlaştığını belirtecek varsayımlar önümüze çıkmaya başlıyor.

Demir Adam Oyunu mu Geliyor?
Sektörün bir başka önemli habercisi olan Tom Henderson,Jeff Grubb'ın Black Panther oyunundan bahsettiği tweeti alıntılıyarak ”Iron Man oyununun geliştirildiğini duymuştum ancak rapor edebilicek kadar bilgi elime ulaşmamıştı. Şimdilik dedikodu olarak kalsın ancak elime paylaşmaya değer bir bilgi geçtiğinde sizlerle paylaşacağım.” şeklinde bir tweet paylaşarak açıklama yaptı. Bu açıklamadan anlaşılıyor ki Disney ile EA büyük bir projenin anlaşması içerisindeler.

 


Yazarın Diğer Yazıları

269 TL Değerindeki Far Cry 6 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oldu Önceki

269 TL Değerindeki Far Cry 6 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oldu

Anakart Üreticileri Yeni AMD AM5 Anakartlarını Tanıttı Sonraki

Anakart Üreticileri Yeni AMD AM5 Anakartlarını Tanıttı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.