Samsung, Galaxy S22 Ultra'ya S Pen Desteği Getirecek!

Samsung, Galaxy S22 Ultra'ya S Pen Desteği Getirecek!

Samsung firmasının efsanevi serisi Galaxy Note artık üretilmeyecek. Bu nedenle, şirket Note serisi ile bütünleşen S Pen desteğini yaşatmak için, Galaxy S22 Ultra'da bu özelliğe yer verecek.

Samsung firması, Galaxy Note serisini ilk piyasaya sürdüğü zaman büyük bir devrim yarattı. Şirket yaptığı inovasyon ile akıllı telefonların 5 inç. boyutundan daha büyük olabileceğini gösterdi.

Şirket ayrıca, Galaxy Note cihazı birçok özellikler dahil etti ve kullanışlı bir kalem ile cihaza talebi yükselti. Galaxy Note serisi nesiller boyu hayatta kaldı, ancak bu yıl Samsung Note serisini durdurmaya karar verdi.

Birçok kişi cihazın üretimin artık bittiğini ve Samsung'un bu seriye devam etmeyeceğini bildirdi. Şirket yeni bir Galaxy Note 21 veya Note 22 serisi yerine, Galaxy S serisini geliştirecek ve eski Note akıllı telefonlarda var olan özellikleri kullanıcılara sunacak.

Samsung, Galaxy S22 Ultra'ya <a href='/s-pen/'>S Pen</a> Desteği Getirecek!

Samsung, Galaxy S22 Ultra'ya S Pen Desteği Getirecek!

Hatta bu yıl Galaxy S21 Ultra, S Pen desteğiyle geldi. Cihaz, Galaxy Note ahizesi gibi durabilmesi için gerekli özelliklerin çoğuna sahiptir. Görünüşe göre Samsung, önümüzdeki yıl Galaxy S22 Ultra'ya bir S Pen yuvası ekleyerek cesur bir adım atacak.

Galaxy S21 Ultra, S Pen özelliklerini sunan ilk S serisi akıllı telefondu. Ancak kullanıcılar kalemi ayrıca satın almak zorunda kaldılar ve ayrıca cihaz Galaxy Note'un yaptığı gibi S Pen'i gizleyemedi.

Görünüşe göre bu, Galaxy S22 Ultra ile ele alınacak. Samsung, S Pen'i cihazın içinde saklamak yerine özel bir kılıf üreterek pazarlayacak.

Samsung, Galaxy S22 Ultra'ya S Pen Desteği Getirecek!

Samsung Galaxy S22 Ultra Yeni Note Serisi Haline Gelecek! 

Birkaç gün önce, Galaxy akıllı telefonlar konusunda da oldukça güvenilir olan IceUniverse, Galaxy Note serisinin ölümünü doğruladı. Ancak Note serisinin geleceğinin Galaxy S serisi şeklinde olacağını belirtti. Başka bir deyişle, Galaxy S, Galaxy Note haline geldi.

Galaxy S22 Ultra gerçekten de bir S Pen yuvasıyla geliyorsa, Samsung'un onu SPen akıllı telefona takıldığında veya çıkarıldığında algılanan sensörle de eşleştireceğini düşünüyoruz.

Bu durum birçok özel eylemi tetikleyebilir. Galaxy S22 Ultra, Note serisinin yerini alabilir, ancak aynı zamanda Samsung'un Galaxy Flagship stratejisinde büyük bir değişikliği temsil ediyor.

Galaxy S22 serisine, S Pen'in dahil edilmesi bazı sorunlara neden olabilir. Cihazı ağırlaştırabilir ve Samsung, batarya boyutunu kaleme uyacak şekilde kesebilir.

Görünüşe göre, kapasite hala 5.000 mAh olacak. Ancak ağırlığı 228 gramdır ve bu da onu mevcut amiral gemilerinin çoğundan biraz daha ağır yapar. Gerçek şu ki Note 2021 serisi çip sıkıntısı nedeniyle iptal edildi. Ancak gelecek yıl geri dönüş vaatleri vardı.


Yazarın Diğer Yazıları

Elon Musk Göre Çip Sorunu 2023 Yılında Bitecek! Önceki

Elon Musk Göre Çip Sorunu 2023 Yılında Bitecek!

iPhone veya iPad'iniz için Çalma Listeleri Nasıl Oluşturulur Sonraki

iPhone veya iPad'iniz için Çalma Listeleri Nasıl Oluşturulur

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.