God of War Ocak'ta PC'ye Geliyor

God of War Ocak'ta PC'ye Geliyor

4k çözünürlük, Nvidia DLSS desteği ve daha fazlası ile oyunun doruklarını yaşayacağız.

2018 yılında çıkan ve PlayStation'ın en popüler oyunlardan bir tanesi olan God of War artık PC için geliyor.

God of War'ın Steam ve Epic Games Store sayfaları bugün açıldı. Oyunun Türkçe arayüz, altyazı ve seslendirme seçeneği ile çıkacağını görmek, biz Türk oyuncuları için büyük bir müjde oldu.

Kesinleşmiş sistem gereksinimleri henüz açıklanmasa da oyunun taşıyacağı birkaç özellikten bahsedebiliriz, oyun 4K çözünürlük, kilitsiz kare hızları, Nvdia DLSS ve Reflex desteğine sahip olacak. 

Sony PS Blog'da yayınlanan içeriği doğruladı ve Sony Sante Monica'dan Grace Orlady, "God of War'ı PC'ye getirirken birincil hedefimiz, ekibin oluşturduğu olağanüstü içeriği vurgulamak ve platformun sunduğu güçlü donanımdan yararlanmaktı. Oyunun benzersiz nefes kesici ve yüksek performanslı versiyonu ." dedi.

God of War, Nvidia'nın GeForce Now veritabını sızıntısında yer alan birçok oyundan biriydi. O sırada Nvidia, veritabanının "yanlızca test amaçlı kulanıldığını" söylemişti. 


Yazarın Diğer Yazıları

Türkçe Seslendirme ile Oynayabileceğiniz Oyunlar Önceki

Türkçe Seslendirme ile Oynayabileceğiniz Oyunlar

Huawei ve Honor Cihazlara Yeni HarmonyOS 2 Güncellemesi Geliyor Sonraki

Huawei ve Honor Cihazlara Yeni HarmonyOS 2 Güncellemesi Geliyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.