GTA The Trilogy: The Definitive Edition Fragmanı, Çıkış Tarihi ve Fiyatı Yayınlandı

GTA The Trilogy: The Definitive Edition Fragmanı, Çıkış Tarihi ve Fiyatı Yayınlandı

Rockstar, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition'ın dijital sürümlerin 11 Kasım'da, fiziksel sürümlerin ise 7 Aralık'ta çıkacağını duyurdu.

Rockstar, üç klasik oyunun güncellenmiş sürümlerini içeren Trilogy paketi hakkında bilgi yayınlamaya paylaştı.

Bugün yapılan paylaşımlarda, Trilogy paketinin ne zaman çıkacağını, fiyatını ve oyunların fragmanını duyurdu. GTA: The Trilogy - The Definitive Edition'ın dijital sürümü 11 Kasım'da, fiziksel sürümleri ise 7 Aralık'ta çıkacağı netleşmiş durumda.


Satış fiyatının ise Resmi Rockstar Games internet sitesinde ön sipariş fiyatı 529 TL (PC) olarak karşımıza çıkıyor. Yapımın Xbox Game Pass'e geleceğini öğrenmek içimize biraz su serpiyor, ancak buna rağmen fiyatın oyuncular tarafından ciddi eleştirici alacağını düşünüyoruz, çünkü oyun fragmanından gördüğümüz kadarıyla oyunlar beklenenin altında kalmış gibi görünüyor.

Rockstar, oyunların "tamamen yeniden inşa edilmiş aydınlatma sistemi ile iyileştirilmiş gölgeler, hava durumu, yansımalar, geliştirilmiş karakter, araç modelleri, binalar, silahlar, yollar, iç mekanlar ve daha pek çok yeni yüksek çözünürlüklü dokular" ile geldiğini söylüyor.

Yapımdan birkaç ekran görüntüsü; 


Yazarın Diğer Yazıları

Windows 11'de Artık Android Uygulamalarını Test Edebilirsiniz Önceki

Windows 11'de Artık Android Uygulamalarını Test Edebilirsiniz

GeForce Now'a Amazon'un Oyunu New World Dahil 9 Yeni Oyun Eklendi Sonraki

GeForce Now'a Amazon'un Oyunu New World Dahil 9 Yeni Oyun Eklendi

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.