League of Legends RP Fiyatlarına Zam Geliyor

League of Legends RP Fiyatlarına Zam Geliyor

Riot Games, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu çok sayıda bölgede RP ve TFT Jeton fiyatlarında artışa gidiyor.

Dünge genelindeki ekonomik sıkıntılar, Riot Games'i aralarında Türkiye'nin de bulunduğu çok sayıda bölgede, RP ve TFT Jeton fiyatlarında artışa sürüklüyor.

Riot Games'in fiyat artışına sebepler "dünya genelinde yaşanan enflasyon, para birimi dalgalanmaları, sunucular arasında ve içinde adil bedeller sunmayı sürdürmek, ürünlerimizde tutarlılık sağlamak ve ilgili diğer maliyetlerde yaşanan artışlar" olarak açıklandı.

League of Legends RP Fiyatlarına Zam Geliyor

Popüler MOBA oyunu League of Legends RP fiyatlarındaki fiyat değişikliği 19 Ağustos sabah 10:00'dan itibaren geçerli olacak. Ancak Riot, yeni fiyatlandırmaya geçmeden önce bir kampanya planlamış, 14-31 Temmuz arasında tüm sunuculardaki RP ve TFT Jeton alımlarında iki kat "ilave RP" ve "ilave TFT Jeton" verecek. Bu kampanyanın sona ermesinin ardından paketler 19 Ağustos'a kadar normal haline dönecek.

League of Legends RP Fiyatlarına Zam Geliyor

Yapılacak fiyat değişikliği Türkiye'de yaklaşık yüzde 19, Birleşik Krallık için yüzde 11 iken, Avrupa sunucularında yüzde 9.8 olarak görülüyor.


Yazarın Diğer Yazıları

Yarın Yeni Bir Witcher Oyunu Çıkıyor Önceki

Yarın Yeni Bir Witcher Oyunu Çıkıyor

Google Chrome Kullanıcıları Tehlikeye Atan Güvenlik Açığı İçin Acil Durum Güncellemesi Yayınlandı Sonraki

Google Chrome Kullanıcıları Tehlikeye Atan Güvenlik Açığı İçin Acil Durum Güncellemesi Yayınlandı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.