Lenovo Legion Pro Gaming Akıllı Telefon Tasarımı Ortaya Çıktı

Lenovo Legion Pro Gaming  Akıllı Telefon Tasarımı Ortaya Çıktı

Lenova'nın uzun zamandır piyasaya sürmeye hazırlandığı Lenova Legion Pro Gaming akıllı telefonun özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı. Hepbirlikte bu yeni tarz akıllı telefonun özelliklerini inceleyelim!

Akıllı telefon pazarı gitgide oyun alanına girmeye başladı. Normalde akıllı telefonları kamera özellikleri, hızı gibi değerlerle ayrılırken, artık oyun performansları gibi tek bir özellikle ayrılmaya başladı. Bu işe öncülük eden Lenova, yeni pazarlama stratejisi olan oyun telefonları gitgide popülerliği artıyor.

Akıllı telefon pazarında farklı bir alanla ilerleyen Lenova bu seferde uzun zamandır dillerden düşmeyen Lenovo Legion oyun telefonu karşımıza, Lenovo Legion Pro Gaming telefonu olarak pazarlanacağı bilgisi geliyor.

22 Temmuz tarihinde Lenovo Legion Pro oyun <a href='/akilli-telefon/'>akıllı telefon</a> tanıtılacak!

22 Temmuz, tarihinde resmi olarak tanıtılacağı söylenen gaming akıllı telefonun, ASUS ROG Phone 3 rakip olarak piyasaya sürüleceği ve adının Lenova Legion Pro olarak satılacağı söylendi.

Bu haftanın başlarında, akıllı telefon JD.com sitesinde ön sipariş için kullanılabilir hale geldi. Rezervasyon sayfası sayesinde bazı temel özellikleri açıklandı. Ve bugün ön sipariş sayfasında, akıllı telefonun ön ve arka taraflarının fotoğraflarını eklediler.

Lenovo Legion Pro oyun akıllı telefon tasarımı ortaya çıktı

Lenovo Legion Pro oyun akıllı telefon tasarımı ortaya çıktı

Ürün sayfasında “Lenovo Legion Gaming Phone Pro” adının da belirtilmesi ilginçtir. Çinli firma ayrıca bu ürünü piyasaya sürerken bir strateji belirleyeceğini söyledi. Ürün iki farklı kesime hitap edecek. İki ürünü biri normal versiyon, ikincisi de prefesyonel versiyon olarak adlandırılacak.

Lenovo Legion ekran açışından kullancılarını memnun edecek, cihazın çerçevesi herhangi bir kesik ve kamera deliği bulunmayacak. Cihazın altında ve üstünde iki hoparlör için delikler görüyoruz. Cihaz kırmızının farklı tarzını kullanarak kullancılarını etkilemek istiyor.

Akıllı telefonun arkası iki renkte tasarlanmış, Arka panelin merkezi parlaktır, üst ve alt kısımlar dokulu bir yüzeye sahiptir. Söylentilere göre, bu parçalar oyun sırasında daha rahat bir kavrama sağlamak için karbon fiberden yapılabilir. Merkezi konumdaki Legion logosunun yanı sıra, iki mercekten oluşan ana kamera ünitesine sahiptir.

Lenovo Legion Gaming akıllı telefonu iki renkte tasarlandı.

Cihazın sağ tarafta, tetik düğmelerini görebilirsiniz. Çok ilginç bir ayrıntı olan akıllı telefonun sağ tarafında, hareketli ön kameranın mekanizması da görülebilir. Akıllı telefonun sol tarafı da oyun tetikleyicileri ile donatılmıştır. Genel olarak, Legion tüm oyun severler için en uygun oyun tasarımını sunacak.

Lenovo Legion AnTuTu skoru çıktı!

Lenovo Legion AnTuTu skoru çıktı!

Daha önce, Lenovo yeni bir oyun akıllı telefonu hazırladığını resmen doğruladı. Ardından, Lenovo Legion akıllı telefon testi Antutu benchmarkında geçti ve burada etkileyici bir puan kazandı.

Sonuç, cihazın, amiral gemisi Snapdragon 865 SoC'nin hız aşırtmalı bir versiyonu olan Snapdragon 865+ işlemcisini kullanacağını doğruladı.

L79031 sürümü 16 GB LPDDR5 RAM ve 512 GB dahili bellek UFS 3.1'e sahiptir. Bu, Lenovo Legion'un hafıza testinde 114.314 puan kazanmasına izin verdi.

İşlemci performansı 187.401 puan, video hızlandırıcı puanı 246.980 puan olarak hesaplandı. Toplam sonuç, henüz yayınlanmamış olan Asus ROG Phone III'ün 646.310 puanından biraz daha yüksek olan 648.871 oldu.


Yazarın Diğer Yazıları

İzledikten sonra daha zeki hissettiren dedektif filmleri Önceki

İzledikten sonra daha zeki hissettiren dedektif filmleri

iPad Air 2020 Tabletin Daha Ucuz Olacağı Söyleniyor Sonraki

iPad Air 2020 Tabletin Daha Ucuz Olacağı Söyleniyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.