OnePlus 8 Pro yakında 5G ile gelecek!

OnePlus 8 Pro yakında 5G ile gelecek!

OnePlus CEO'su Pete Lau, yakın zamanda tanıtımı yapılacak yepyeni akıllı telefonu OnePlus 8 Pro'nun, 5G özelliği ile müşterilerine sunmaya hazırladığını söyledi.

OnePlus CEO'su ve kurucu ortağı Pete Lau, yeni çıkartacağı OnePlus 8 serisi akıllı telefonlarında 5G'nin aktif olacağını söyledi. OnePlus CEO'su Pete Lau ayrıca "devamlı ileriye gidiyoruz, hepimiz 5G'deyiz" diye açıklama yaptı.

OnePlus firmasının 5G kapsamı konusunda her ay kendilerini nasıl geliştirdiklerini açıklayan Lau, özellikle T-Mobile'ın yeni nesil ağa bağlanması nedeniyle, OnePlus'ın ileride yakalamak istediği bir fırsat olduğunu söyledi. (T-Mobile, OnePlus telefonlarını satan en eski ABD operatörlerinden biridir.) "5G'ye olan bağlılığımızı ve uzun vadeli yatırımımızı yeniden inşa etmek istiyorum" dedi. "Birkaç yıldır 5G'ye yatırım yapıyoruz bu alanda kararlı bir şekilde ilerliyoruz." Dedi.

OnePlus 8 Pro yakında 5G ile gelecek

Şirket, 2019 yazında İngiltere'de ilk 5G telefonunu OnePlus 7 Pro'yu piyasaya sürdü. OnePlus 7T Pro'nun özel McLaren sürümünün yanı sıra, şirketin şu anda sunduğu iki 5G telefondan biriydi. OnePlus'ın yeni nesil telefonlarını Nisan ayında piyasaya sürmesi bekleniyor, ancak resmi bir tarih henüz net söylenmedi. 

Bununla birlikte, yeni teknoloji ile birlikte fiyatlar kaçınılmaz olarak artacak, bu Lau'nın beklediği bir şey. OnePlus CEO'su Pete Lau açıklamasında, "Her zaman mümkün olan en iyi ürünü en iyi fiyat noktasında müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. Yeni teknolojilerin maliyetleri artmakta, böylece 4G ürünlere kıyasla maliyetleri yukarı çekmektedir.”

OnePlus web sitesinde, OnePlus 7 Pro şu anda 499 $ 'da listelenmektedir. 5G versiyonu ile bu ürün fiyatı 840 $'a çıkarıyor. OnePlus 2014'te akıllı telefonuyla sahneye ilk kez çıktığından beri, uygun fiyatlarla amiral gemisi düzeyinde teknoloji sağlayarak itibarını artırdı. Ancak bu yılki lansmanında, OnePlus'ın 1000 dolarlık seviyeyi aşarak üst sengment bir telefon olabileceği söylenirken,  pahalı cihazlara sahip başka bir premium telefon üreticisi olma riskiyle karşı karşıya kalacağı söyleniyor.

OnePlus 8 Pro yakında 5G ile gelecek

Ancak CEO Lau, durumun böyle olmayacağına söylüyor, müşterilerin fiyat etiketine erişilebilir olacağını, normal bir OnePlus 8 göreceğimizi söylüyor.

Lau, "Geçen yıl 7 Pro ve 7'yi piyasaya sürdük ve bu konuda çok heyecan vardı." Diyerek şöyle devam etti: "Bu yıl yine herkesin 5G ürünlerinde makul bir fiyatla müşterilerimizi sunmak için elimizden gelen çalışmayı yapmaktayız." 

 Aslında piyasaya yeni çıkacak bütçe dostu  OnePlus 8 "Lite" hakkında söylentiler var. Bu yeni ürün OnePlus 8 ailesinin geri kalanıyla birlikte ya da yıl içinde piyasaya sürülecek. Lau, yaklaşan lansmanın 5G olacağından emin olsa da, şirketin 4G telefonları tamamen terk edip etmediğini doğrulanmadı. 8 Lite, 5G'ye sahip olabilir ve Nisan ayında serinin geri kalanıyla piyasaya çıkmış olabilir veya daha düşük bir fiyatla gelmek için, Oneplus tarafından 4G özelliği ile piyasaya çıkabilir.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Birinin numaranızı engellediğini nasıl anlarsınız? Önceki

Birinin numaranızı engellediğini nasıl anlarsınız?

Cadillac Lyriq elektrikli SUV çıkışı ertelendi Sonraki

Cadillac Lyriq elektrikli SUV çıkışı ertelendi

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.