Razer Bilgisayar Bileşeni Pazarına Giriyor

Razer Bilgisayar Bileşeni Pazarına Giriyor

Razer yeni bilgisayar bileşenleri ile premium kasalarını satma çabasını tamamlamayı hedefliyor

Razer, her yıl düzenlediği Razercon etkinliğinde yaptığı açıklamada, sıvı soğutucu, kasa fanları ve güç kaynakları da dahil olmak üzere masaüstü bilgisayar b ileşenlerinin satışına başlayacağını duyurdu.

Razer Pazarlama Başkan Yardımcısı Richard Hashim, "Tüm yeni yüksek performanslı PC bileşenlerimizi, ultra verimli güç yönetimi için güç kanağı, sınıfının en iyi termal sıcaklık değerleri için sıvı soğutucu ve ultra sessiz performans için akustiği optimize edilmiş fan ürettiklerini" açıkladı.

Razer yeni üst düzey bilgisayar parçaları ile oyun tutkunlarını cezbetmeyi amaçlıyor. Şirket, birinci sınıf malzemelerle üretilen ve daha fazla güvenilirlik için sertifikalandırılmış parçalar vaat ediyor. Ayrıca her ürün Razer'in olmazsa olmazı özelleştirilebilir RGB aydınlatma sistemi Chrome ile donatılmış.

İlk ürün, önde gelen sıvı soğutucu üreticisi Asetek ile ortaklaşa inşa edilen Razer Hanbo adlı hepsi bir arada sıvı soğutucu oldu. Önümüzdeki ayın sonlarında piyasaya çıkacak ve 240 mm ile 360 mm boyutlarında gelecek. Fiyatı henüz açıklanmadı.


İkinci ürün ise, bir masaüstü bilgisayarı daha iyi soğutabileceklerini ve birçok rakip fandan daha sessiz çalışabileceklerini iddia ederek hava tabanlı kasa fanlarını oldu. Razer Kunai fanları 120mm ve 140mm boyutlarında olacak, fiyatı 44,99 dolar olarak duyurlulan fanın ülkemizdeki fiyatı ne olur henüz belli değil.

Diğer ürün ise Razer Katana olarak adlantırılan bir ATX güç kaynağı oldu. 750 watt'tan 1.600 watt'lık bir seçeneğe kadar mevcut olacak. Şirket, "Bu tamamen modüler güç kaynakları, oyun bilgisayarları için temiz ve tutarlı güç sağlayabilen, ultra verimli güç dağıtımı için birinci sınıf elektrik bileşenleri içeriyor" diyor. Razer, güç kaynakları için bir satış tarihi belirtmedi.


Yazarın Diğer Yazıları

GeForce Now'a Amazon'un Oyunu New World Dahil 9 Yeni Oyun Eklendi Önceki

GeForce Now'a Amazon'un Oyunu New World Dahil 9 Yeni Oyun Eklendi

Vivo, Android 12 Güncellemesini Alacak Akıllı Telefon Listesini Yayınladı Sonraki

Vivo, Android 12 Güncellemesini Alacak Akıllı Telefon Listesini Yayınladı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.