Realme Flash: iPhone 12 Serisinde Mevcut olan MagSafe Özelliğini Getiriyor

Realme Flash: iPhone 12 Serisinde Mevcut olan MagSafe Özelliğini Getiriyor

Realme amiral gemisi olarak piyasaya süreceği Realme Flash adlı cihazında, iPhone 12 serisine en beğenilen özelliği olan Magsafe özelliğini kullanıcılarına sunacak. Yeni özelliğin ismi MagDart olacağı açıklandı.

Realme firması amiral gemisi alanında rakiplerini önüne geçmek için, Realme Flash adında yeni bir akıllı telefonu piyasaya süreceğini bildirdi. Realme bu yeni amiral gemisi cihazında, Apple iPhone 12 serisinden çok popüler bir özelliği beraberinde getiriyor. 

Şirket, Apple'ın MagSafe teknolojisine benzer bir teknolojiyi ilk kez Realme Flash adlı cihazında kullanacağını açıkladı. Şirket bu teknolojinin adına MagDart olacağını açıkladı. İsim benzerliği bile bu yeni teknolojinin direk olarak Apple firmasından koplandığını bir göstergesi olarak ortaya çıkıyor.

Gelin bu yeni teknoloji Realme Flash kullanıcılarına nasıl bir avantaj kazandıracağını hep birlikte inceleyelim.

Realme Flash: iPhone 12 Serisinde Mevcut olan MagSafe Özelliğini Getiriyor

Realme Flash, Manyetik Kablosuz Şarjı Destekleyen İlk Android Akıllı Telefon Olacak!

Realme Flash, MagDart'ı (Apple'ın MagSafe teknolojisi) Android dünyasına getiriyor. Tıpkı Apple'ın MagSafe'i gibi, MagDart da Realme Flash akıllı telefonun arkasına takılacak. Bu teknolojiyi kullanarak, manyetik kablosuz şarj sayesinde akıllı telefonunuzu rahat bir şekilde doldurabileceksiniz.

Apple iPhone 12 serisinde kullandığı MagSafe özelliği ince ve kompakt olmasına rağmen, Realme MagDart teknolosini için bu durum geçerli olmayacak.

Sızan görüntülere göre, Realme'nin kablosuz şarj teknolojisi fiziksel olarak daha büyük ve kalın olacak. Resimlere bakıldığında, temps'i düşük tutmak için bir fan var gibi görünüyor. 

Manyetik şarj cihazı ayrıca bir USB Type-C konektörüne sahiptir. Önceki raporlara göre, MagDart ayrıca disk boyutuna sahip daha küçük 15W kapasiteye sahip olacak. 

Ürün resmiyet kazandığında, daha fazla markanın MagSafe yinelemelerini getirmesini bekliyoruz. Sonunda, aksesuarlar tıpkı Apple MagSafe'de olduğu gibi daha popüler ve kompakt olacaktır.

Realme Flash: iPhone 12 Serisinde Mevcut olan MagSafe Özelliğini Getiriyor

Bu Yeni Amiral Gemisi Akıllı Telefona Gelen Diğer Özellikler!               

Görünüşe göre Realme Flash, şirketin amiral gemisi serisi için önemli bir nokta olacak. Akıllı telefon, sol üst köşede bulunan delikli oyuğun içinde ön kamera muhafazasına sahip kavisli bir ekrana sahip olacak. 

Cihaz, 12GB RAM ve 256GB dahili depolama ile eşleştirilmiş güçlü Snapdragon 888 amiral gemisi yonga setine sahip olacak. Elbette Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 yazılımı üzerinde çalışacak.

Cihaz hakkında gelen bilgiler sınırlı olmasına rağmen, önümüzdeki günlerde veya haftalarda Realme Flash hakkında daha fazla şey duymayı bekliyoruz. Sadece akıllı telefon için değil, MagDart manyetik kablosuz şarj cihazıyla ilgili daha fazla bilgiyi sizlerle paylaşıyor olacağız.


Yazarın Diğer Yazıları

iPhone 13 Pro Serisi Özel Bir LiDAR Tarayıcı İle Gelecek! Önceki

iPhone 13 Pro Serisi Özel Bir LiDAR Tarayıcı İle Gelecek!

Hafta sonu bir solukta bitirebileceğiniz 14 Mini Dizi Sonraki

Hafta sonu bir solukta bitirebileceğiniz 14 Mini Dizi

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.