Redmi AirDots 2 TWS Kulaklık Resmi Olarak Duyuruldu

Redmi AirDots 2 TWS Kulaklık Resmi Olarak Duyuruldu

Çinli Redmi firması Xiaomi'nin de gücünü arkasına alarak, global piyasaya Fiyat Performans ürünleri göndermeye devam ediyor. Daha önce satış konusunda rekor kıran Redmi AirDots TWS kulaklık, şimdi yeni modeli ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Kaliteli ve ucuz teknolojik ürünler arayanlar için Redmi markası önemli bir yere sahiptir. Redmi teknolojisi ile piyasada mevcut olan ürünleri daha uygun fiyata alabilirsiniz. Kimine göre fiyatın bu kadar ucuz olması, reklam gideri olmamasına bağlanırken, kimine göre ürünlerinde piyasanın altında malzeme kullandığını söylüyor.

Gerçek şu ki Redmi bir ürünü piyasaya sürdüğü zaman genelde bu ürünler Fiyat Performans ürünü olarak lanse ediliyor. Redmi'nin Fiyat Performans ürünü olan AirDost TWS kulaklığı hepiniz bilirsiniz. Şirketin açıklamasına göre AirDost 2 piyasaya sürüldü ve yakında tüm global piyasada boy gösterecek. Redmi'nin piyasaya sürdüğü en ucuz TWS kulaklık olan AirDost yeni verisyonu ile kullanıcılarına ikinci bir memnuniyet yaşatmak istiyor.

Redmi AirDots 2 TWS Kulaklık, Fiyat Performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Redmi AirDots, kullanıcıların ödediği paraya değer ve haklı olarak en ucuz TWS kulaklıklarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Sadece birkaç aylık satışlarda, şirket 3 milyon kulaklık satmayı başardı. Birkaç ay önce, Redmi AirDots S adlı geliştirilmiş bir sürüm piyasaya sürüldü ve şimdi ikinci nesil Redmi AirDots 2 piyasada yerini alma zamanı geldi.

Şirket, ilk olarak Çin piyasasında kulaklığın satışını gerçekleştirecek. İlk olarak kulaklığı alan kullanılar için fiyat, 11 $ olarak belirlendi. Daha sonraki kullanıcılar için fiyat 14 $ olacağı bildirildi.

TWS kulaklığı özelliklerine gelince; Orta ve yüksek frekansların yumuşak ve ince ayarının yanı sıra güçlü düşük frekanslar sağlayan 7,2 mm ses sürücüsü ile birlikte gelecek. Çevresel gürültüyü azaltmak ve arama yaparken sesi iyileştirmek için Çevre Gürültü Azaltma teknolojisi kullanılacak.

Redmi AirDots 2 TWS Kulaklık Resmi Olarak Duyuruldu

Redmi AirDots 2 TWS Kulaklık Resmi Olarak Duyuruldu

Şirket, yeni kulaklığın Bluetooth 5.0 destekleyecek konumda olacağını söyledi. XiaoAI ses asistanı için çalışmalar devam ettiğinin vurgusu yapıldı.

Ayrıca, her kulaklığın ağırlığı sadece 4.1 gram olacak. Redmi AirDots 2, üç kulak pedi ile birlikte gönderiliyor. Küçük değişiklikler dışında kulaklığın özellikleri, bir öncekiyle kulaklık ile hemen hemen aynı duruyor.

Tek bir şarjla, kulaklıklar 4 saat çalışacak ve şarj çantasını kullanırken çalışma süresi 12 saat olabilecek.

Redmi AirDots Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklık Birikimli Satışları 3 Milyonu Aştı

Resmi haberlere göre, Redmi AirDots gerçek kablosuz Bluetooth kulaklığın satışları rekor seviyeye ulaşarak, 3 milyonu kırdı. Veriler 9 Nisan - 31 Ağustos 2019 tarihleri ​​arasında toplanıyor. Bu arada, ilk ayda 1 Milyondan fazla kullanıcıya gönderildiği bildirildi.

AirDots gerçek kablosuz Bluetooth kulaklık bu yıl 18 Mart'ta piyasaya sürüldü. Resmi olarak 9 Nisan'da satışa çıktı. Bu ürünün en önemli özelliklerinden biri Bluetooth 5.0 desteği ve çok işlevli fiziksel düğmelerdir.

Aslında, Redmi AirDots kurucu babaları Xiaomi Mi AirDots gibi görünüyor. Kısa sürede çok popüler oldular. Aynı kader Redmi AirDots'u bekliyordu.

Ürün durumuna gelince, Redmi AirDots sadece 4,1 gram hafiftir. 4 saate kadar sürekli müzik çalma sağlayan 40mAh bataryaya sahiptir. Kasa ve içindeki 300mAh pil ile pil ömrü 12 saate ulaşabilir.

Müzik çalma ve duraklatma gibi ortak işlevlerin yanı sıra, Xiao Ai sesli asistanını çift dokunuşla uyandırabilirsiniz. Bu arada, Siri ve Google Voice'u da destekliyor. Ayrıca, eşleştirildiğinde, aynı düğme uyumlu akıllı telefonunuzla fotoğraf çekme gibi bazı görevleri gerçekleştirebilir.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Samsung Galaxy Z Flip 5G Modeli 22 Temmuz'da Geliyor Önceki

Samsung Galaxy Z Flip 5G Modeli 22 Temmuz'da Geliyor

E-sport izlemek için Twitch İpuçları Sonraki

E-sport izlemek için Twitch İpuçları

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.