Rockstar Games, GTA 6 Video Görüntüleri Sızdırıldı

Rockstar Games, GTA 6 Video Görüntüleri Sızdırıldı

Grand Theft Auto serisinin en son sürümünün önümüzdeki aylarda çıkması bekleniyor. Yayınlanan sızıntı, oyun meraklılarına karakterler hakkında iyi bir fikir veriyor.

Grand Theft Auto (GTA) serisinin arkasındaki geliştirici Rockstar Games, bilgisayar korsanlarına GTA 6'nın yayınlanmamış görüntülerine erişim sağladığını onayladı.

Şirket, insanların piyasaya sürülmemiş oyunun 90'dan fazla video görüntüsüne erişebilmeleri ile GTA 6 görüntülerinin internete sızmasına neden olan "bir ağ saldırısına maruz kaldığını" söyledi. 

Açıklama, Rockstar Games tarafından pazartesi günü bu tweet aracılığıyla paylaşıldı.

Geliştirici, bir sonraki oyununun detaylarının hepinizle bu şekilde paylaşılmasının hayal kırıklığı yarattığını söyledi, bu da sızdırılan görüntülerin gerçek GTA 6 oyununun bir parçası olduğunu gösteriyor. 

Rockstar Games, GTA 6 Video Görüntüleri Sızdırıldı

Rockstar Games, GTA 6 Video Görüntüleri Sızdırıldı

Rockstar Games, canlı oyun hizmetlerinde herhangi bir kesinti veya aksama beklemediğini veya oyun geliştirme için uzun vadeli planlarını değiştirmediğini belirtti.

Şirket, bir sonraki GTA oyunu üzerindeki çalışmalarının planlandığı gibi devam edeceğini yineledi. 

Açıklamaya göre, yakında oyun sürümüyle ilgili güncellemeler paylaşılacak. 

Sızdırılan görüntüler, oyunun gerçekten de oynanabilir bir kadın kahramanı Lucia'nın yanında bir erkek karaktere sahip olacağını doğruluyor. 

Sızan bölümlerden birinde, Lucia'nın bir mağazayı soyduğunu, karmaşık oyun animasyonları, silah sesleri ve NPC diyalogları gösterdiğini görüyoruz.

Vice City Polis Departmanı plakaları ve Vice City Metro Treni'ni gösteren sızdırılmış video da dahil olmak üzere birkaç önemli ayrıntı, oyunun gerçekten Miami, Florida'nın video oyunu versiyonu olan Vice City'de geçeceğini doğruluyor.

Rockstar Games, GTA 6 Video Görüntüleri Sızdırıldı

Elbette, sızıntılar düşük çözünürlüklü, ancak dikkat çekici bir şekilde, oyunun kliplerden birinde bir PS4 Geliştirme Kiti üzerinde çalıştığı görülüyor. 

Oyun gerçekten PS4'te başlarsa, oyuncu tabanı en başından itibaren çok büyük olacaktır. 

Dahası, bu, erkek kahramanın bir su kütlesinin yakınında görüldüğü ve yakındaki NPC'lerden hakaretler aldığı bir bölüm de dahil olmak üzere bazı bölümlerde rafine görünüyor.


Yazarın Diğer Yazıları

Telegram, Emoji Durumu ile İlgili Yeni Güncelleme Getiriyor Önceki

Telegram, Emoji Durumu ile İlgili Yeni Güncelleme Getiriyor

iPhone veya iPad'inizde (Sesli)  Ekran Kaydı Nasıl Alınır? Sonraki

iPhone veya iPad'inizde (Sesli) Ekran Kaydı Nasıl Alınır?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.