Samsung "Galaxy Buds Plus" yakında piyasada


Markanın geçen yıl tanıttığı kablosuz kulaklık modelinin güncellenmiş sürümü olması beklenen Samsung Galaxy Buds Plus'ın, Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Bildiğiniz gibi büyük telefon üreticileri akıllı telefon geliştirmenin yanında, geliştirdikleri akıllı telefonların aksesuarı içinde büyük bir savaş vermektedirler. İPhone airpods karşılık Samsung'un kablosuz kulakiçi kulaklıklarının yeni bir sürümü çıkarmaya hazırlanıyor. Samsung, kulakiçi kulaklığı, “ Galaxy Buds Plus” için geri sayım başladı. 

Samsung'un  piyasaya yeni çıkacak olan kablosuz kulaklığı “Galaxy Buds Plus” hakkında söylentiler ve bilgi kirliliği çok fazla olduğu ortadadır. Galaxy Buds Plus hakkında, Amerikalı ünlü blog yazarı olan Evans Blass gelen en son habere bakacak olursak,  Samsung'un yeni çıkacak kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Plus birden fazla cephede kablosuz kulaklık geliştireceği ve pil ömrü bu serinin en önemli özelliği olacağını söyledi. Buds Plus tek bir şarjla 11 saat süreceği gelen haberler arasında. Samsung, bir önceki modeli 13 saatlik maksimum çalışma süresine karşı, yeni piyasaya çıkacak olan Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklığın 22 saate kadar pil ömrünün gideceği söyleniyor.

Samsung "Galaxy Buds Plus" yakında piyasada

Sızan özelliklerin arasında, Samsungun önceki modelinde her birinde sadece bir hoparlör bulunduğu, Yeni çıkacak olan Galaxy Buds Plus'ta ise her kulaklıkta özel woofer ve tweeter sürücülerine sahip olacağı söyleniyor. Samsung, ayrıca ikinci bir dış ses mikrofonu ekledi. Sesli arama kalitesi Galaxy Tomurcuklarının zayıf yönlerinden biridir, bu yüzden şirket bunu düzeltmek umuduyla yeniden yapılandırma yaptı. Samsung'un teknoloji devinin Kablosuz kulaklıkların uzun pil ömrüne ve geçen yılın modeline benzer bir tasarıma sahip olacağına ancak, bu alanda en büyük rakiplerinden olan Apple markasının popüler AirPods Pro'da mevcut olan gürültü önleyicisinin, Samsung modellerde olmadan piyasaya çıkacağı söyleniyor.

Bir Samsung sözcüsü, şirketin "yakında Galaxy Buds + tanıtmak için heyecanlı olduğunu" söyledi. Samsung, Unpacked etkinliğini önümüzdeki hafta San Francisco'da gerçekleştirecek. Muhtemelen Galaxy S20 olarak adlandırılan en yeni amiral gemisi akıllı telefonunu tanıtması ve Motorola'nın yeni Razr katlanabilirine benzeyen yeni bir katlanabilir akıllı telefon göstermesi bekleniyor. Muhtemelen şirket yeni Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklığı da burada tanıtacak.

 

KULAKLIKTAN DOĞRUDAN SPOTİFY'I AÇIN

Görsel olarak, önceki kulaklıkla şimdiki kulaklık seti aynı görünüyor ve aynı boyutları paylaşıyor, ancak Buds Plus ele aldığınızda daha ağır olduğunu hissettiliyor. Ses seviyesi kalitesine ek olarak, dış dokunmatik yüzey telefonunuzda Spotify'ı hemen açmanıza için verecek. Bu özellik Samsung ile müzik akışı servisleri ile arasında devam eden ortaklığın en güzel örneğidir.

Son olarak, Galaxy Buds Plus aynı anda birden fazla cihazla eşzamanlı olarak eşleştirilebilecek ve ilk Galaxy Buds'tan mevcut olan tek cihaz sınırından kurtularak birden fazla kullanıcığa imkan verecektir.

Samsung'un karşılaştırma sayfasında Galaxy S20 serisinin yanı sıra Galaxy Buds Plus'ın fiyatı 149 $ olarak görüleceği söyleniyor. Galaxy Buds Plus'ın Siyah, beyaz, kırmızı ve mavi renklerde olacağı şimdiden dillerde gezen net bilgisidir.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Bilmediğiniz 3 gizli iOS uygulama hilesi

Sonraki

Motorola, iki yeni orta segment telefon tanıttı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.