Samsung Galaxy Fit 2 Üstün Özellikleri Ve Uygun Fiyatı İle Satışta!


Teknoloji devi Samsung firması, geçen ay tanıtılan Galaxy Fit 2 akıllı bileklik piyasaya sürdüğünü açıkladı. Cihaz, fiyatı ve üstün özellikleri ile birçok kesimi memnun edeceği bildirildi.

Samsung firması akıllı teknolojiler konusunda en iyiler arasındadır. Özellikle son dönemde giyilebilir teknoloji üzerine yatırım yapmaktadır. En son, Galaxy Fit 2 adlı bir spor bilekliğini geçen ay tanıtmıştı. Geçen ay tanıtmasına rağmen akıllı bilekliğin ne zaman piyasaya sürüleceği bildirilmemişti.

Şirket ani bir kararla Galaxy Fit 2 adlı bilekliği piyasaya sürdüğünü açıkladı. Samsung, yeterli bir fiyat etiketi için bizi harika bir cihazın beklediğini söyledi. Peki, Samsung'un akıllı bileklikte hangi özellikleri sergilediğini sizlere sunalım.

Samsung Galaxy Fit 2 Nihayet Piyasada!

Bilekliğin Samsung hayranlarının aşina olduğu yeni versiyonu birçok işlev sunuyor: akıllı bileklik otomatik sağlık takibi, uyku ve suya karşı koruma, yani ISO 22810: 2010 standardına göre 50 metreye kadar su direnci sunuyor. Samsung aynı zamanda, tek bir şarjla 15 güne kadar batarya ömrü vaat ediyor. Bu batarya ömrü ile piyasada kendinden söz ettirecek gibi duruyor.

<a href='/samsung/'>Samsung</a> <a href='/galaxy-fit-2/'>Galaxy Fit 2</a> Üstün Özellikleri Ve Uygun Fiyatı İle Satışta!

Akıllı bilekliğin sensörlerine gelince; pletismograf, ivmeölçer ve jiroskop içerir. Müziği Galaxy Fit 2'yi kullanarak rahatlıkla kontrol edebilirsiniz (çalın ve duraklatın veya bir şarkıda belirli bir yeri arayın vb.) Galaxy Fit 2 sayesinde, akıllı telefondan bildirim alabilir ve bildirimleri anında bileklik ekranında görebilirsiniz.

Samsung Galaxy Fit 2; 1,1 inç AMOLED ekran sahipken olurken, ayrıca 126 x 294 piksel çözünürlüğe sahiptir. Bileklik kayışı, yüksek kaliteli hipoalerjenik malzemeden yapılmıştır.

Cihaz, belirtiğimiz minimum özelliklere sahip bir akıllı telefonlarla bağlantı gerektirir: Samsung akıllı telefon, herhangi bir Android akıllı telefon sürümü 5.0 veya üstü ve iOS 10.0 veya üstü olan bir iPhone 7 cihaz ile rahat bir şekilde eşleşebilir.

Samsung Galaxy Fit 2, Uygun Fiyatı İle Satışta!

Samsung Galaxy Fit 2; fiyatı konusundada bir açıklama yapıldı. Cihaz daha öncesinde 100 dolar bir etiket ile geleceği söylenmişti. Şu an açıklanan rakam ise 59 dolardır. Bu akıllı bilekliğin 59 dolar etiketi ile satışa sunulması, birçok hayranı tarafından sevinçle karşılanacaktır.

Çünkü bu fiyat etiketi ile cihaz artık birçok kullanıcı için ulaşılabilir olacaktır. Cihazın iki renk seçeneği ile sunulacaktır. Bunlar; siyah ve kırmızı olduğu bildirildi. Akıllı bilekliğin teknik özelliklerini sizler için açıklıyoruz.  

<a href='/samsung/'>Samsung</a> <a href='/galaxy-fit-2/'>Galaxy Fit 2</a> Üstün Özellikleri Ve Uygun Fiyatı İle Satışta!

Samsung Galaxy Fit 2 özellikleri

 • Ekran: 450 nit parlaklığa sahip 1,1 inç (126 x 294) AMOLED ekran
 • RAM: 2 MB; ROM: 32 MB
 • Plastik Kayış
 •  1.5GB'den fazla RAM ve iPhone 7 ve üstü ile iOS 10.0 veya üstü çalıştıran Android 5.0 veya üstü ile uyumlu
 • Aktivite takibi, Uyku takibi
 • Sensörler:  Jiroskop, Foto pletismografi ve İvmeölçer
 • 5ATM + IP68 su direnci
 • Boyutlar:  46,6 x 18,6 x 11,3; 
 • Ağırlık:  21g kayış dahil
 • Bluetooth
 • Batarya:  159mAh; 15 güne kadar pil ömrü

Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Huawei Mate 40 RS Porsche Design Fiyatı İle Şaşırttı!

Sonraki

Nokia 8.3 5G'nin Kamerası Üstün Performans Sunacak!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.