Huawei Mate 40 RS Porsche Design Fiyatı İle Şaşırttı!


Huawei'nin amiral gemisi serisi Mate 40, 22 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Serinin en değerli modeli olan, Mate 40 RS Porsche Design fiyatı ve özellikleri sızdırırdı. Cihaz'ın fiyatı söylendiği gibi ise, birçok kişi için ulaşılmaz olacak!

Huawei Mate 40 serisinin lansmanı 22 Ekim tarihinde yapılacağı açıklanmıştı. Bu zamana kadar birçok teknoloji sızıntıcısı, Huawei Mate 40 akıllı telefonları hakkında daha fazla ayrıntı bildirmek için birbirleriyle rekabet ettiler. Bu sefer, Mate 40 RS Porsche Design modeli hakkında bilgi Twitter aracılıyla sızdı. Cihazın arka panelinin canlı bir fotoğrafı yayınladı ve bu modelin piyasa satış fiyatının ne olacağı açıklandı.

<a href='/huawei/'>Huawei</a> <a href='/mate-40/'>Mate 40</a> RS Porsche Design'ın Fiyatı İle Şaşırttı!

Huawei Mate 40 RS Porsche Design'ın Fiyatı Açıklandı

Arka kapak, akıllı telefonun arka yüzünün tasarımını gösterir. Bu arada, arka panel metal veya plastik değil, seramiktir. Üstelik fotoğraf siyah versiyonu gösteriyor ama aynı zamanda beyaz da olacak.

Cihazın dış yüzeyinden daha da önemlisi, fiyat maliyetinin ne olduğudur. İçeriden bir bilgiye göre Huawei, Mate 40 RS Porsche Design için 2.000 euro isteyecek. Bu fiyat, en yüksek konfigürasyona sahip üst düzey iPhone 12 Pro Max'i geride bırakıyor. Ama en azından Mate 40 RS Porsche Design'ın kamera açısından iPhone 12 Pro Max'ten daha iyi olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca bu fiyat, Mate 30 RS Porsche Design'ın lansmanındaki fiyatından neredeyse 100 Euro daha düşüktür.

Huawei Mate 40 akıllı telefonlarının resmi tanıtımı 22 Ekim'de yapılacak ve Mate 40 RS Porsche Design modelide bu lansmanda tanıtılacaktır. Akıllı telefonlar Kirin 9000 5nm işlemci ile donatılacaktır. Huawei Mate 40 RS Porsche Design ayrıca; OLED ekrana sahip olacağı, hızlı kablolu (66W) ve kablosuz şarj ile güçlendirileceği açıklandı. Cihaz üst düzey bir performans sunacağı bir önceki serisinden de anlaşılmaktadır.

Huawei Mate 40 Ve Mate 40 Pro 22 Ekim'de Sunulacak!

<a href='/huawei/'>Huawei</a> <a href='/mate-40/'>Mate 40</a> ve <a href='/mate-40/'>Mate 40</a> Pro 22 Ekim'de sunulacak

Huawei Mate 40 serisi hakkında birçok söylenti olmasına rağmen, nihayet somut bir şekle kavuştu. İnsider @RODENT950 adlı bir kullanıcı cihazın hakkında bilgi paylaşırken, piyasaya çıkış tarihinide açıklamıştı. Daha öncesinde 12 Ekim olarak açıklanan lansman tarihi değiştirilerek 22 Ekim tarihinde olacağı bildirildi.

Aynı gün Çin'de Mate 40 serisi için ön siparişler başlayacak. Ve 30 Ekim'de Çin mağazalarında satışa sunulacak. Maalesef uluslararası sürüm bilgisi şuan için mevcut değildir. Daha önce mevcut olan bilgilere göre, bunun yılsonundan önce tüm uluslararası kullanıcılara sunulacağıdır.

22 Ekim etkinliğinde üç model göreceğiz bunlar: Mate 40, Mate 40 Pro ve Mate 40 Pro +, Porsche Design ise yalnızca Pro + varyantı olacak. Doğrudan söylenmiyor ama, Huawei'nin amiral gemisi işlemcisi olan Kirin 9000 hakkında bu lansman gösteriminde bilgi paylaşılacağı belirtiliyor.

Ayrıca, Mate 40 yeni bir Leica kamera, yuvarlak kenarlı bir şelale ekranı, hızlı ve kablosuz şarj teknolojisi alması bekleniyor ve daha sonra Harmony OS'ye geçme özelliğine sahip yeni yazılım güncellemesi Huwaei Mate 40 serisini kullananlara sunulacaktır.


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Senaryolarını Hayatın Kendisinden Almış 12 Film

Sonraki

Samsung Galaxy Fit 2 Üstün Özellikleri Ve Uygun Fiyatı İle Satışta!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.