Samsung Galaxy Fold 2'nin Yeni Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Fold 2'nin Yeni Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung'un katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold 2'nin yeni görüntüleri sızdırıldı. Bu sefer yayınlanan görüntülerde, katlanabilir akıllı telefonun ekran tasarımı ortaya çıkıyor.

Samsung firması tarafından piyasaya sürülecek olan, Katlanabilir akıllı telefon Galaxy Fold 2'nin lansmanına yaklaştıkça, cihaz hakkında birçok sızıntı gün yüzüne çıkmaya başladı. 

En son sızıntı ise, yeni cihazın daha ince çerçevelerini ve çentiksiz ekranını gösteren bir resim ile ortaya çıktı. Twitter aracılıyla Ice Universe tarafından yayınlanan render görüntülerinde, Selfie kamera görüntüsü ve cihazın boyutları yer alıyor.

Görüntülere ilk baktığımızda ürünün çerçeve yapısı ve en - boy oranı biraz farklı duruyor. Acaba Samsung'un ilk katlanabilir akıllı telefonu olan Fold'da yaşadığı sorunları bu telefonda yaşamamak için, çerçeve boyutunu değiştirmiş olabileceği aklımıza geliyor.

Samsung Galaxy Fold 2 Ekran Özellikleri

Samsung Galaxy Fold 2'nin Yeni Görüntüleri Sızdırıldı

Gördüğünüz gibi, artık kamera deliğinin ekranın sağ yarısının ortasında olduğu anlaşılıyor. Doğru, akıllı telefonu açtığınızda kamera muhtemelen biraz garip görünecek.

Tabii ki, Galaxy Fold 2'nin sonunda tam olarak böyle görüneceği bir gerçek değil, ama ekran kalitesini ve katlanabilirlik düzeyini arttıkmak için gerekli önlemleri aldığını düşünüyoruz.

Samsung Galaxy Fold 2'nin Selfie Kamerası Göründü.

Aynı zamanda bu sızıntıcı özellikle son zamanlarda Samsung firmasının  ISOCELL GN1 görüntü sensörünün yayınlanmadan önce bildirerek birçok çevrenin güvenini kazanmıştı. Bu yüzden bu sızıntıcının yayınladığı bilgiler gerçeklik payı olabileceğini düşünüyoruz.

Gelelim Galaxy Fold 2 teknik özelliklerine:

Samsung Galaxy Fold 2 için son zamanlarda yapılan bir sızıntıda, S Pen akıllı kalem özelliği maalesef Fold 2 için geçerli olmayacağı söylendi. Çünkü, katlanabilir akıllı telefonun ekranında kullanılan bir Ultra İnce Cam (UTG) nedeniyle S Pen kalemin kullanımına izin vermediği bildirildi. 

Samsung Galaxy Fold 2 akıllı telefon hakkında en güçlü iddia ise, batarya güçünün 4.365 mAh olmasındır. Ayrıca cihazın iki batarya şeklinde kullancıları ile buluşacağı söyleniyor. Bunun nedeni olarakta Samsung, katlanabilir yapısı nedeniyle pilleri her iki bölümün arkasına yerleştiriyor.

Samsung Galaxy Fold 2 hakkında daha öncede bahsettiğimiz bazı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz, Daha önce sızdırılmış bilgilere göre, telefonun dış ekranı 6,23 inç. OLED ekran teknolojisi kullanılacak ve 2267 × 819 piksel ile 60 Hz ekran yenileme hızına sahip olacak. Cihazın dış ekran yenileme hızının, 60 Hz gibi düşük bir özellikte kalmasının nedeni, batarya ömrünün cihaz için daha uzun ömürlü olması olarak gösteriliyor.

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir akıllı telefonun ana ekranı, 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olacak. Ayrıca, 7,59 inç. ekran boyutu ve 2213 x 1689 piksel OLED panel ile kullancıları ile buluşacak.

Samsung Galaxy Fold 2 Kamera özellikleri bakımdan, telefonun arkasında 12 megapiksel + 16 megapiksel + 64 megapiksel kamera kurulumu olacak. 

Cihaz hakkında daha detaylı bilgi tarafımıza ulaştıkça, sizlere bu platform üzerinden bilgi vermeye devam edeceğiz. Lütfen bizi takipte kalın!


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

ADATA XPG PRECOG | Hi-Res Sertifikalı Çift Sürücülü Kulaklık Önceki

ADATA XPG PRECOG | Hi-Res Sertifikalı Çift Sürücülü Kulaklık

Galaxy S9 Serisinde, One UI 2.1 Güncellemesi Alan Ülkeler! Sonraki

Galaxy S9 Serisinde, One UI 2.1 Güncellemesi Alan Ülkeler!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.