Samsung, Katlanabilir Cihaz Çeşitliliğini Arttırıyor

Samsung, Katlanabilir Cihaz Çeşitliliğini Arttırıyor

Samsung firması tarafından piyasaya sürülen katlanabilir akıllı telefonlar, her geçen gün daha fazla değer kazanıyor. Şirket katlanabilir kısmındaki menteşeleri daha iyi hale getirmeye çalışırken, farklı cihazlar için farklı katlanabilir ürünler tasarlamaya başladı.

Samsung firması, katlanabilir akıllı telefonları ilk olarak piyasaya süren öncü firmalardan biridir. Şirket, boyut olarak büyüyen cihazları daha küçük ve kompakt bir hal alabileceğini kullanıcılarına göstermişti.

Bu nedenle Samsung özellikle katlanabilir ekran ve menteşe bölümü için büyük yatırımlar yaptı ve her geçen gün bu bölümü geliştirdi.

Samsung, Galaxy Z Fold ve Z Flip serisinden büyük kazançlar sağladığını açıkladı. Yeni raporlar, teknoloji devinin katlanabilir telefonları için planlarının daha önce düşündüğümüzden daha büyük olabileceğini gösteriyor.

Yeni raporlara göre Samsung, Z Fold ve Z Flip'i biraz geliştirecek. Ek olarak, şirketin yeni bir hibrit dizüstü bilgisayar ve tablet de dahil olmak üzere cihaz serileri için yeni genişletmeler üzerinde çalıştığına inanılıyor.

Samsung, Katalanabilir Cihaz Çeşitliliğini Geliştiriyor

Samsung, Katalanabilir Cihaz Çeşitliliğini Geliştiriyor

Android Topluluğu'na göre, Samsung Galaxy Z serisi akıllı telefonlar daha pratik bir hal alırken, kullanırlığı artacak.

Samsung ilk adımı, menteşe montajını iyileştirerek yapacaktır. Kaynaklar ayrıca, Samsung'un kullandığı Ultra İnce Cam'ın (UTG) de geliştirileceğini kaydetti.

Samsung'un bu öğeleri nasıl geliştirmeyi planladığı konusunda kesin bir ayrıntı verilmedi, Ancak Samsung pazarı daha iyi anlamak için Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4'e ek özelliklerin yanında bir miktar fiyat avantajı da sağlayabileceği söyleniyor.

Samsung, Katalanabilir Cihaz Çeşitliliğini Geliştiriyor

Samsung Katlanabilir Bir dizüstü Bilgisayarı Hibrit Yapabilir

Rapor ayrıca Samsung'un katlanır tablet ve dizüstü bilgisayar hibriti yaratma planlarından da bahsediyor. Bu konuda da öncü olacak firmanın, büyük bir başarı yakalama şansının yüksek olduğu söyleniyor.

Katlanabilir hibrit tablet ve dizüstü bilgisayarların tam olarak nasıl görüneceği belli değil, ancak Android Topluluğu katlanır bir alt ve üst içerebileceğini söyledi.

Bir dizüstü bilgisayar hibritinin yanı sıra, kaynaklar Samsung'un kayar ekrana sahip bir model üzerinde de çalışabileceğini belirtti.

Rapora göre Samsung, yakında yeni sürgülü modeli de tanıtacak. Kayar telefonlar, akıllı telefonların ilk günlerinde popüler bir seçenekti, bu nedenle bir noktada geçmişe geri dönmüş olacağız.

Bununla birlikte, şu anda kayar ekranlı bir akıllı telefonun ayrıntıları bulunmuyor. Ancak ilerde nasıl görüneceği üzerinde bilgileri gelmeye başlayacaktır.

Samsung'un Z Fold 3 ve Z Flip 3 modelleri, çip sıkıntısına rağmen bu yıl şaşırtıcı derecede iyi bir performans sergilediği söyleniyor.

Samsung katlanabilir cihazları geliştirmeye devam ederken, ileride farklı model ve cihazlarda da bu teknolojiyi göreceğimiz ortadadır.


Yazarın Diğer Yazıları

Yerli Otomobil TOGG'un Fiyatı Hakkında Açıklama Yapıldı Önceki

Yerli Otomobil TOGG'un Fiyatı Hakkında Açıklama Yapıldı

Redmi K50 Gaming Edition Yakında Piyasada Yerini Alacak! Sonraki

Redmi K50 Gaming Edition Yakında Piyasada Yerini Alacak!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.