Yerli Otomobil TOGG'un Fiyatı Hakkında Açıklama Yapıldı

Yerli Otomobil TOGG'un Fiyatı Hakkında Açıklama Yapıldı

TOGG markasının CEO'su Gürcan Karakaş, yerli otomobil ile ilgili açıklamalarda bulundu. Aracın fiyatı 2022 sonu, 2023 başında belli olacak.

2018'de duyurulan ve hepimizi heyecanlandıran yerli otomobil markası TOGG'un CEO'su Gürcan Karakaş, yaptığı açıklamada araç hakkında bilgiler aktardı.

Geçtiğimiz hafta "Tesisimiz seri üretime geçiş hazırlığında, geri sayım başladı" açıklamasıyla aracın seri üretime geçmeye hazırlandığını müjdesi verilmişti.

Vatandaşların en çok merak ettiği şey ise aracın fiyatı. Otomobilin yerli olması dolayısıyla, yurt dışı marka araçlardan daha uyguna olması beklenen araçla ilgili Karakaş'tan açıklama geldi.

 


1
Fiyatlandırma 2022'nin sonu, 2023'ün başında belli olacak.
Karakaş yaptığı açıklamada, 'Fiyatlandırmamız 2022'nin sonu 2023'ün başında belli olacak. Aracımız C SUV'un kendi sınıfında Türkiye'deki araçlarla rekabetçi olacak bir fiyatla piyasaya çıkacağını söyleyebilirim.' dedi.

2
Şarj Meselesine Açıklık Getirildi
Karakaş, 'Aracın 30 dakikanın altında hızlı şarj ile yüzde 80 doluluğa ulaşabileceğini belirtti. Ayrıca şarj konusunun korku olmaktan çıkacağını, nüfusun ve trafiğin yoğun olduğu her 25 kilometrekarede bir şarj ünitesi kurmayı planladıklarını' ifade etti.

Yazarın Diğer Yazıları

Beklediğinizden Çok Daha Az CGI Kullanan 10 Film Önceki

Beklediğinizden Çok Daha Az CGI Kullanan 10 Film

Samsung, Katlanabilir Cihaz Çeşitliliğini Arttırıyor Sonraki

Samsung, Katlanabilir Cihaz Çeşitliliğini Arttırıyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.