Sea of Thieves, 25 milyon oyuncuya ulaşmanın şerefine altın dağıtıyor

Sea of Thieves, 25 milyon oyuncuya ulaşmanın şerefine altın dağıtıyor

Geçtiğimiz hafta Türkçe dil desteğinin geleceği açıklanan Sea of Thieves, bu hafta 25 milyon oyuncuyu geçtiği için kutlama yapıyor.

Sea of Thieves üç yıl önce oldukça cansız bir lansman ile piyasaya sürüldü, ancak geliştirici Rare ve yayıncı Microsoft'un başarılı işbirliği ile keyifli bir denizcilik oyununa dönüştü. Rare yöneticisi Joe Neate bugün oyunun 25 milyon oyuncuya ulaştığını ve şüphesiz sürekli yeni güncelleme akışının bu sayının artmasına yardımcı olduğunu bildirdi.

Neate, blog gönderisinde oyuna en son eklenen 25 özelliği listeledi, kutlamayla ilgili bizim ilgilendiğimiz şey şudur: bedava para.

19 Ekim ile 26 Ekim arasında Sea of Thieves'e giriş yaparsanız 25.000 altın ve 25 doblon kazanacaksınız. Bu herkes için geçerli ancak bu süre içerisinde giriş yapan şanslı bir oyuncu 25 milyon altın kazanacak. Bu sizi oyunun en zengin korsanı yapabilir hatta belki korsanlık hayatından vazgeçebilirsiniz.

 


Yazarın Diğer Yazıları

Kendi WhatsApp Sticker'larınızı Yapmanın En Kolay Yolu Önceki

Kendi WhatsApp Sticker'larınızı Yapmanın En Kolay Yolu

Türkçe Seslendirme ile Oynayabileceğiniz Oyunlar Sonraki

Türkçe Seslendirme ile Oynayabileceğiniz Oyunlar

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.