Spotify Araba Görünümünü Kaldırıyor

Spotify Araba Görünümünü Kaldırıyor

Pek kullanılmayan 'Araba Görünümü' özelliği emekliye ayrılıyor.

Araç kullanırken müzik dinlemeyi sevenlerin çokça karşılaştığı, medya sistemine bağlantığında basitleştirilmiş oynatma ekranı 'Araba Görünümü' birçok kullanıcı tarafından pas geçiliyordu. Bunun farkına varan Spotify, bu özelliği mobil uygulamasından kaldırıldığını onayladı.

Android Police, bazı kullanıcıların Ekim ayının ortalarında Araba Görünümü'nün eksik olduğunu fark etmeye başladığını bildirmesi üzerine, Spotify'ın forum moderatörü açıklama yaptı.

Spotify'ın moderatörü; "Bu, kullanıcılarımızın araç kullanırken Spotify'ı nasıl dinlediğini geliştirmek istemediğimiz anlamına gelmiyor. Aksine, en iyi araç içi dinleme deneyimini sunmanın çeşitli yeni yollarını aktif olarak araştırıyoruz. Araba görünümünü kullanımdan kaldırmanın, yeniliklere yol açmak için olması gereken bir şey olarak düşünün" diyerek Araba Görünümü'nün kaldırıldığını onayladı.


Kaynak: https://www.pymnts.com/subscriptions/2021/spotify-disconnects-car-view-feature-has-no-hands-free-alt

Yazarın Diğer Yazıları

2000'den Fazla Model ile Cep Telefonu Müzesi Online Taşındı Önceki

2000'den Fazla Model ile Cep Telefonu Müzesi Online Taşındı

Yeni Başlayanlar ve Hevesli Influencer Adayları için 31 TikTok İpucu Sonraki

Yeni Başlayanlar ve Hevesli Influencer Adayları için 31 TikTok İpucu

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.