TikTok Uygulaması LG Televizyonlara Uygulama Olarak Eklenecek

TikTok Uygulaması LG Televizyonlara Uygulama Olarak Eklenecek

TV üreticisi LG, TikTok ile anlaştığını duyurdu. 2020 ve 2021 yıllarında çıkan akıllı televizyonlarına uygulama olarak ekleneceğini söyledi.

LG, basın açıklamasında TikTok uygulaması ile anlaştığını duyurdu. TikTok uygulaması 2020 ve 2021 yıllarında üretilen webOS 5.0 ve webOS 6.0 destekleyen modellerine gelecek yazılım güncellemesiyle kullanıma sunulacak. 2019 TV'lerine ise önümüzdeki aylarda gelecek.

Bazı ülkelerin TikTok'a uyguladığı kısıtlamalar nedeniyle her ülkede kullanılamayabilir, LG uygulamanın hangi bölgelerde kullanılacağı açıklamadı. 

TikTok akıllı TV uygulamalarıyla daha geniş bir kitleye ulaşmaya çalışarak daha yüksek reklam erişimleri yakalamak istiyor.

TikTok'un dikey video modülünün televizyon için nasıl optimize edileceğini bilemiyoruz ancak bu detayı göze aldığımızda, televizyonlarda harika görünmeyeceğini söyleyebiliriz. 

 


Kaynak: https://newsinnings.com/tiktok-is-coming-to-lgs-recent-smart-tvs/

Yazarın Diğer Yazıları

Nissan'ın Akıllı Tesisinde Tüm İşi Robotlar Yapıyor Önceki

Nissan'ın Akıllı Tesisinde Tüm İşi Robotlar Yapıyor

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Resmi Olarak Duyuruldu Sonraki

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Resmi Olarak Duyuruldu

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.