Ubisoft, Yarış oyunu The Crew 2'yi Ücretsiz Yaptı

Ubisoft, Yarış oyunu The Crew 2'yi Ücretsiz Yaptı

Ubisoft'un 35. yıl dönümü kutlamalarında oyuncuları sevindirmeye devam ediyor

Geçtiğimiz günlerde 35. Yılına girmesinin sevincini kutlayan Ubisoft, oyuncularına ücretsiz oyunlar, hediyeler ve ödüller dağıtmaya devam ediyor.
Ubisoft , Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory'yi ücretsiz yaptıktan sonra şimdi de Haziran 2018'de  çıkarttığı ikinci oyunu  The  Crew 2'yi  Xbox, PC  ve Stadia'da  kısa süreli ücretsiz olarak oyuncuların erişimine sundu.


Hafta sonu ücretsiz oynama etkinliği ile oyunu bugünden 22 Kasım tarihine kadar ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Eğer 22 Kasım'dan  sonra oynamaya devam etmek isterseniz,oyunu satın almanız gerekli. Ücretsiz oynadığın süreçte oyunda kaydettiğiniz ilerleme ise oyunu satın aldığınız takdirde kaldığınız yerden devam edicek. Oyunun standart versiyonu  Ubisoft  Store'da  %80 indirime sahip olarak 45,00 ₺ gibi bir ücretle alınabiliyor.

Oyuna bu bağlantı üzerinden ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz

 


Yazarın Diğer Yazıları

Spotify, Şarkı Sözü Özelliğini Getiriyor Önceki

Spotify, Şarkı Sözü Özelliğini Getiriyor

Cyberpunk 2077 Xbox Game Pass'e  Gelebilir. Sonraki

Cyberpunk 2077 Xbox Game Pass'e  Gelebilir.

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.