VIVO X50 Serisi Telefonlar: 6 Haziran'da Piyasaya Sunulacak!


Akıllı telefon üreticisi VIVO, X50 serisi telefonlarına üstün kamera özellikleri yerleştiriyor. Ayrıca piyasadaki 5G özelliğine sahip, en ince akıllı telefon olma özelliğine sahip olacak.

Akıllı telefon trendlerinde 2020 yılı, cihazların kamera özelliğinin ön planda çıktığı yıl olduğu söyleniyor. 2019 yılında akıllı telefon üzerine üretim yapan firmalar daha çok cihazların oyun yeteneğini geliştirmek için yatırım yapıyorlardı.

Bu yıl başlarında görüldüğü üzere, 2020 yılı yeniden kamera özelliklirinin ön plana çıktığı yıl oluyor. VIVO X50 serisi akıllı telefonlar, hem kamera hemde diğer özellikleri ile kullanıcılarına üstün bir performans sunacağı söyleniyor.

Bu anlamda, Bir VIVO X50 serisi telefona sahip olmanız durumunda, cihazın özellikleri ve kullanım performansı bakımdan endişelenecek herhangi bir durum olmayacağı üretici firma tarafından iddia ediliyor.

Cihaz söylenenlere göre en iyi kamera'ya sahip cihazlar arasında bulunuyor. Aşağıda VIVO X50 ile çekilmiş fotoğraf bulunmaktadır.

VIVO X50 serisi akıllı telefon kamerası ile çekilmiş fotoğraf

VIVO X50 akıllı telefonun 8GB RAM + 128GB Depolama alanına sahip modeli 492 $ ve 8GB RAM + 256GB Depolama alanına sahip olanı 548 $ olarak bildirildi.

VIVO X50 Pro modelinin fiyatlandırması ise, 8GB RAM + 128GB Depolama sahip modeli 604 $ ve 8GB RAM + 256GB Depolama alanına sahip sürümü 661 $ satılacak.

VIVO X50 Kamera özelliklerinden bahsetmek gerekirse, 48 megapiksel ana kamera ile gelen cihaz ek olarak, 13 megapiksel portre modu + 8 megapiksel geniş açılı kamera + 5MP makro lense sahip dörtlü kamera modu geliyor. Ayrıca ana kamera özellikleri arasında, IMX598 sensör yer alacak. Selfie Kamera kurulumu olarakta 32 megapiksel ön kameraya sahip olacaktır.

VIVO X50 cihazın, 4.200mAh batarya kapasitesi sahip olacak ve bu cihaz için, 33W hızlı şarj desteği sunacak. Akıllı telefon işlemci olarakta modern bir Qualcomm Snapdragon 765G kullanacak. VIVO X50 Akıllı telefonun boyutu 7.49mm, ağırlığı 170g olacak.

Cihaz son olarakta; 6,56 inç full HD AMOLED bir ekrana sahip olurken, ekran yenileme hızı 90Hz olacak.

VIVO X50 Pro Modeli Kamera özellikleri bakımından, dörtlü kamera kurulumu olacağı ama cihazın telefoto ve geniş açılı makro lenslerde diğer modele göre daha iyi olacağı bildirildi.

VIVO X50 Serisi Telefonlar: 6 Haziran'da Piyasaya Sunulacak!

VIVO X50 serisi akıllı telefonlar üstün bir kamera özelliği ile geliyor.

Cihaz, 48 megapiksel ana kamera + 13MP portre modu + 8Mp gelişmiş telefoto lens + 8MP geniş açılı makro lens özelliğine sahip olacaktır. Şunu hatırlatmak gerekirse her iki cihazda da IMX598 özel sensörleri mevcut olacak. Selfie Kamera kurulumu olarakta, 32 megapiksel ön kameraya sahip olacaktır.  

VIVO X50 Pro cihazın, 4.315mAh batarya kapasitesi sahip olacak ve bu cihaz için, 33W hızlı şarj desteği sunacak. Akıllı telefon işlemci olarakta Qualcomm Snapdragon 765G kullanacak. VIVO X50 Pro Akıllı telefonun boyutu 8.00mm, ağırlığı 180g olacak.

Cihaz son olarakta; 6,56 inç full HD AMOLED bir ekrana sahip olurken, 90Hz hızında yenileme ve HDR10+ sahip ekran kalitesi sunacak.

Her iki cihazda 5G desteğine sahip olacak.

VIVO X50 serisi akıllı telefonlar ilk olarak 6 Haziran'da piyasaya çıkacağı ve Dünya üzerindeki müşteri ile bu tarihten sonra buluşacağı söyleniyor.

Teknoloji üzerine gerçekleşen gelişmeleri sizler için takip etmeye devam edeceğiz!


Yazarın Diğer Yazıları

Mi Band 4, Avrupa Piyasasına NFC Desteği Getiriyor! Önceki

Mi Band 4, Avrupa Piyasasına NFC Desteği Getiriyor!

Filmlerdeki Gizli Semboller Sonraki

Filmlerdeki Gizli Semboller

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.