Valorant'a Eklenecek Türk Ajan Fade'in Özellikleri

Valorant'a Eklenecek Türk Ajan Fade'in Özellikleri

Bir sonraki güncellemede Valorant dünyasına katılacak olan Türk Ajan Fade tanıtıldı. Yetenekleri ve oynanışı tanıtıldı.

Riot Games'in ücretsiz FPS oyunu Valorant'a 28 Nisan'da gelecek güncelleme ile oyuna Fade isimli Türk karakter eklenecek. Yeni ajanın oynanış videosu ve yetenekleri şimdiden paylaşıldı.

28 Nisan'da gelecek güncelleme ile birlikte Valorant 4. Bölüm 3. Kısım başlayacak. Yeni savaş bileti ve RGX 11z Pro kaplama seti eklenecek.

Tasarımcı nicholas Smith, Fade hakkında şunları söyledi;

"Amacımız Sova'ya daha farklı bir oynanış tarzına sahip rakip getirmekti. Fade istihbarat toplama işini çok daha bireysel olarak yapıyor ve belli bir bölge için çok daha etkili çalışıyor (Sova gibi tüm haritayı kapsayan yetenekleri yok). Oyuncuların her daim aksiyona yakın ve bizzat çalışmada olmasını istedik.

Valorant Fade Yetenekleri

Ecel (C)

Bir Ecel KUŞAN. Ecel'i düz bir hatta ileriye yollamak için ATEŞ ET. Ecel, koni şeklindeki görüş alanında bulunan herhangi bir düşmana veya düşmanın bıraktığı ize kilitlenip hedefinin peşine takılır ve yakalarsa hedefin görüşünü kısıtlar. Ecel'i nişangâhının baktığı yöne doğru ilerletmek için ATEŞ ETME butonuna BASILI TUT.

Mıhla (Q)

Bir saf korku yumağı KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. YUmak belli bir süre sonra yere iner. Yumak yere çarptığında açılarak yakındaki düşmanları oldukları yere sabitler. Sabitlenmiş düşmanlar sağır olur ve çürüme hasarı almaya başlar. Yumağı yere erken indirmek için TEKRAR KULLAN.

Musallat (E)

Musallat olan bir gözcü KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. Gözcü belli bir süre sonra yere iner. Gözcü yere indiğinde etkinleşerek görüş menzili içinde kalan düşmanları açığa çıkarır ve hepsine dehşet izi uygular. Düşmanlar gözcüyü yok edebilir. Gözcüyü yere erken indirmek için TEKRAR KULLAN.


Yazarın Diğer Yazıları

2022'de En İyi Dizüstü Bilgisayar İşlemcisi Nasıl Seçilir? Önceki

2022'de En İyi Dizüstü Bilgisayar İşlemcisi Nasıl Seçilir?

Sony, Game Pass'e Rakip Olabilmek için PlayStation Plus Servisini Yeniledi! İşte Türkiye Fiyatları Sonraki

Sony, Game Pass'e Rakip Olabilmek için PlayStation Plus Servisini Yeniledi! İşte Türkiye Fiyatları

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.