Windows 10 Güncellemesi Çok Yakında Açıklanacak!

 Windows 10 Güncellemesi Çok Yakında Açıklanacak!

Microsoft Windows 10'nun, daha önce yayınladığı önizleme sürümünden sonra, artık genel bir sürüm için hazır olduğu söyleniyor. Windows 10 Mayıs 2020 yükseltmesi ile ilgili bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Bu hafta Windows 10 kullanan herkes için önemli bir hafta olabilir, Microsoft, bu hafta bir zamanlarında gişe rekorları kıran Mayıs 2020 güncellemesini başlatmayı planlıyor. Windows 10 güncellemesi aylardır gerçekleşeceği söylenmektedir. Nihayet Windows güncellemenin çok yakında kullanıcılar ile buluşacağını söylüyor.

 Microsoft firması uzun bir zamandır Windows 10 getireceği güncelleme üzerinde çalışıyordu. Microsoft, önümüzdeki günlerde Windows 10 için en son Mayıs 2020 güncellemesini başlatmaya hazır görünüyor. Bu gelişme göre, şirketin güncellemeyi Mayıs sonundan önce yayınlayacağı belirtiliyor.

Mevcut en son bilgilere göre, şirket MSDN (Microsoft Yazılım Geliştirici Ağı) güncelleme için resmi ISO dosyalarını yayınladı. Bu muhtemelen MSDN abonelerinin veya “Visual Studio” abonelerinin resmi sürümü indirebileceği anlamına gelir. 

Windows 10 Güncellemesi Yakında Yayınlanacak

Bu ISO dosyaları, güncellemenin genel sürüm için hazır olduğunu gösterir. Yakında çıkacak olan Microsoft Windows 10, Mayıs 2020 yükseltmesi ile ilgili en son bilgilere buradan göz atalım. 

OnMSFT.com'dan gelen bir rapora göre şirket, gerekli testleri ürün üzerinde tamamlamış görünüyor. Yaklaşan güncelleme, bu yıl Windows 10 ile çalışan cihazlara ulaşan ilk büyük yükseltme olacak. 

MSDN (Microsoft Yazılım Geliştirici Ağı) sürümünden önce, bu güncelleştirme yalnızca Önizleme sürümü kullanıcılar ile paylaşılmıştı. Bu güncellemenin ilk çıkış tarihinden daha az gecikmeli olduğunu belirtmek gerekir. Ayrıca, Windows sürüm numarasını 2004'e getiriyor. Raporda, Twitter kullanıcısı WZorNET'in bu ISO dosyalarını ilk tespit eden kişi olduğu ortaya çıktı.

 Windows 10 Güncellemesi Çok Yakında Açıklanacak!

Windows 10 Önizleme Sürümü Yayınlandı.

Bu güncelleştirme, düzenli müşterilerden işletmelere ve daha fazlasına kadar neredeyse tüm kullanıcı gruplarını kapsayacak şekilde ayarlanmıştır. Her zamanki müşteri ve iş kollarının ötesinde, bu yeni yapı IoT tabanlı Enterprise donanımına da sunulacak.

Tweet'e göre, kullanıcılar eski Windows sürümlerini MSDN'den de indirebilirler. Bunlar 1809, 1903 yapı numaralarını ve geçerli 1909'u içerir. Kullanıcı ayrıca MSDN (Microsoft Yazılım Geliştirici Ağı) indirme dizininden bir ekran görüntüsü de yayınladı. 

İndirme listesi, güncellemenin birden fazla dil için hazır olduğunu söyleniyor. Bunun ötesinde, şirketin güncellenmiş dosyaları 21 Mayıs 2020'de yüklediği anlaşılıyor. Tüm bunlar, en son Mayıs 2020 güncellemesinin genel sürümden sadece birkaç gün uzakta olduğunu göstergesi olarak sunuluyor.

 Lansmanın bir parçası olarak, şirket güncellemeyi Windows 10 güncellemesi aracılığıyla sunmayacak. Bunun yerine, Microsoft'un yeni sürümü sorunsuz bir sürüm sağlamak için aşamalı olarak sunması muhtemeldir.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Realme Buds Q Kablosuz Kulaklık 25 Mayıs'ta Geliyor Önceki

Realme Buds Q Kablosuz Kulaklık 25 Mayıs'ta Geliyor

WhatsApp'ta bir sohbet nasıl başa sabitlenir? Sonraki

WhatsApp'ta bir sohbet nasıl başa sabitlenir?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.