Windows 11 Özüne Dönüyor! Çökme Hatası Siyahtan Maviye Dönecek

Windows 11 Özüne Dönüyor! Çökme Hatası Siyahtan Maviye Dönecek

Windows 11'de bazı şeyler doğal düzenine geri çevirildi.

Windows 11 için sorunsuz bir lansman diyemeyiz. Kullanıcılar, yayınlandığı günden itibaren her hafta Salı günleri yeni yama, uzun hata düzeltmeleri, ince ayarlar ve güncellemelerle karşılaşıyor.

Mavi ekran geri dönüyor!

Değişiklik günlüğüne bakıldığında şöyle bir detayla karşılaşıyoruz, "Windows'un önceki sürümlerinde olduğu gibi bir cihaz çalıştırmayı durdurduğunda veya durma hatası oluştuğunda ekran rengini mavi olarak değiştirdik."

Bilgisayar ile zaman geçirmiş herkes, mavi ekranın ne olduğunu ve nasıl hissettirdiğini çok iyi bilir. Hey, "Bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı!"

Nedeni bilinmez Microsoft, Windows 11'de gelenekselleşen mavi ekranı, siyah ekranla değiştirmeyi seçmişti. Aldıkları geri dönüşlerden olsa gerek Microsoft bu kararından geri dönerek mavi ekranı geri getirmeye karar verdi.

 


Yazarın Diğer Yazıları

The Elder Scrolls VI, PS5'te Olmayacak Önceki

The Elder Scrolls VI, PS5'te Olmayacak

MediaTek Helio G85 İşlemcili Infinix Note 11i Piyasaya Sürüldü Sonraki

MediaTek Helio G85 İşlemcili Infinix Note 11i Piyasaya Sürüldü

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.