Xİaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik Yakında Geliyor


Xiaomi Mi Band serisi yakın zamanda, üst bir model olacak Mi Band 6 ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni bilekliğin en dikkat çeken özellikleri arasında; SpO2 sensörü ve Amazon Alexa özelliği olacak.

Akıllı bileklik ve fitness takibi konusunda lider konumda olan Mi Bant serisi, dünya üzerinde en fazla tutulan cihazlardan biridir. Xiaomi firması bu durumun farkında ve yeni seri Mi Band 6'nın duyurusu için çalışmalarına devam ediyor. Bu hafta giyilebilir cihazın özellikleri hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı. 

Yenilikler arasında bir kan oksijen sensörü SpO2 ve Amazon Alexa ses asistanı desteği mevcut olacak. Xiaomi Mi Band 6'nın galasının haziran ayında bekleneceği ve bir ay içinde akıllı bilekliğin küresel pazara gireceği gelen haberler arasındadır.

Xİaomi <a href='/mi-band-6/'>Mi Band 6</a> Akıllı Bileklik Yakında Geliyor

Xİaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik Yakında Geliyor

Xiaomi'nin en çok tercih edilen akıllı bileklik serisi Mi Bant 6'da kullanıcıları için yeni ekran yüzlerinin yanında animasyon ve yenilenmiş emojiler getireceği söyleniyor. Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklik ilk üretilen serisi, NFC modülünden mahrum kalacağı söyleniyor. Ancak ilerleyen günlerde ikici versiyonu piyasaya sürülürken NFC desteği de yanında olacağı bildirildi.

Yaklaşan fitness takipçisi, Xiaomi Mi Band 5'in yanı sıra yerleşik GPS ve kalp atış hızı monitöründen biraz daha büyük bir ekrana sahip olacak. Fitness fonksiyonları açısından önemli değişikliklerin bu bileklikte mevcut olması bekleniyor. Antrenman sayısının 30'a çıkacağı belirtiliyor.

Xİaomi <a href='/mi-band-6/'>Mi Band 6</a> Akıllı Bileklik Yakında Geliyor

Xiaomi Mi Band 6 İşlevleri

Xiaomi akıllı bileklik konusunda bilgi sızdıran kişi ayrıca; Mi Band 6'nın yeni sürümünün Amazon'un Alexa akıllı ses asistanını destekleyeceğini söyledi ve SpO 2 kan oksijen ölçümü getireceklerini belirtti. Akıllı bileklik tasarımsal olarak, Mi Band 5'e benzediğini görebiliyoruz. Plus, ekran boyutu pek değişmemiş.

Mi Band 6, sohbet bilgilerinin görüntülenmesi için 308'e kadar bildirim simgesini destekleyecektir. Ek olarak, JD, Tmall, Meituan QQ, Douyin ve diğerleri dahil olmak üzere birçok akıllı telefon uygulaması simgesi vardır. Bildirimleri ekranda da görüntülenebilir.

Xİaomi <a href='/mi-band-6/'>Mi Band 6</a> Akıllı Bileklik Yakında Geliyor

Mi Band 5 şu anda müzik, kalp atış hızı, spor, cüzdan vb. gibi birden fazla yerleşik uygulamaya sahiptir. Mi Band 6'nın yeni sürümünün simgeleri, Alipay ve Xiao Ai'nin simgelerini gösteriyor. Bu nedenle, altıncı nesil bandın, işlevlerin bir adımda genişletilmesini gerçekleştirmek için bağımsız ilgili uygulamalara sahip olmasını bekliyoruz.

Sızıntılara bakıldığında fiyat ve çıkış tarihi hakkında net bilgi daha ortaya çıkmamıştır. Ancak sızıntılar gelmeye başladıysa, Mi Band 6 çıkış tarihi yakındır.


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Apple, iPhone 12 Ve iPad Üretimini Çin Dışını Taşıyor

Sonraki

Adobe Flash ÖLDÜ: Peki Şimdi Ne Olacak?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.