Yılın Merakla Beklenen Oyunu The Day Before Çıkış Tarihi Ertelendi

Yılın Merakla Beklenen Oyunu The Day Before Çıkış Tarihi Ertelendi

Bu oyun çıkmaz dedirtecek kadar dikkat çeken grafiklere sahip The Day Before çıkış tarihi 2023'e ertelendi.

The Day Before çıkış tarihi ertelendi ancak oyunun grafik motoru için yeni bir haber geldi. Kıyamet sonrası dünya temalı hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz The Day Before, 2021 yılında duyurulmuş, yayınlanan fragman ve oynanış videoları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Oyun, zombilerle sürecek mücadelenin yanı sıra diğer oyuncularla araba, ev ve binaları lootlanması üzerine de mücadele edilecek bir MMO yapısına sahip.

The Day Before çıkış tarihi 2023'e ertelendi

The Day Before'u geliştiren ekip Fntastic, IGN'e yaptığı açıklamada oyunu Unreal Engine 5'de yapmak istediklerini, buı yüzden çıkış tarihini 1 Mart 2023 tarihine kaydırdıklarını belirtti.

Geliştirici şirket oyunu daha gelişmiş ve uyarlanmış açık dünya moturuna geçirerek The Day Before'un oynanışını mükemmel hale getirmeyi amaçlıyor.

Yılın Merakla Beklenen Oyunu The Day Before Çıkış Tarihi Ertelendi

Karşılaştığımız büyük sorumluluğu hissedip anlayarak yüreklerimizde büyük bir minnet duygusuyla, yapımın Unreal Engine 5 teknolojisine geçtiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Daha gelişmiş ve uyarlanmış bir açık dünya motoruna geçiş, oyunu daha fantastik hale getirecek."


Yazarın Diğer Yazıları

Xbox Game Pass'e Mayıs Ayında Gelecek Oyunlar Açıklandı Önceki

Xbox Game Pass'e Mayıs Ayında Gelecek Oyunlar Açıklandı

Epic Games'te Bu Haftanın Ücretsiz Oyunu Erişime Açıldı, Peki Haftaya Ne Var? Sonraki

Epic Games'te Bu Haftanın Ücretsiz Oyunu Erişime Açıldı, Peki Haftaya Ne Var?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.