İkonik rolleriyle ünlü oyuncuları tanıyamadığımız 12 film

İkonik rolleriyle ünlü oyuncuları tanıyamadığımız 12 film

Tekmoloji'de bazı ünlülerin sembolik karakterlerinin biraz ötesine geçmelerini araştırdık ve aşağıdaki listede onların da rol aldığı filmleri ve dizileri bulduk. Çoğunun bu filmlerde oynadığını farketmediğinize eminiz.

Daniel Radcliffe'i Harry Potter'dan başka bir rolde görmek zordu, tıpkı Tobey Maguire'ı Peter Parker'dan başka bir karakterde görmenin garip olması gibi. Onlara da garip gelmiş olmalı. Ancak gerçek şu ki, kabul etmesi ne kadar zor olsa da, oyuncular sürekli olarak başka senaryolarda zorluklar arıyorlar ve bir noktada onları ünlü yapan rolleri arkalarında bırakıyorlar.

İkonik rolleriyle ünlü oyuncuları tanıyamadığımız 12 film


1
James McAvoy
2005 yılında, McAvoy'un Mr. Tumnus'u oynadığı The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe gösterime girdi. Yakından izlemezsek, İskoç oyuncuyu o tuhaf kostümüyle tanımak zor. Öte yandan, X-Men destanındaki karakteri Profesör Xavier, daha az gösterişli görünüyor, ancak ilginç olan, oyuncunun rolü oynamak için gerçekten kafasını tıraş etmesi.

2
Freddie Highmore
Wonka Çikolataları'ndan birinde altın bileti bulan o masum küçük çocuk, genç Freddie Highmore'dan başkası değildir. Finding Neverland'deki rolünden etkilendiği için Tim Burton'a çocuğu izlemesini öneren Johnny Depp'ti. Bates Motel'de onu bir yetişkin olarak görüyoruz, ancak kusurlu görünümü ve özellikleri olmadan.

3
Logan Lerman
Başrolünü Ashton Kutcher'ın (Evan) oynadığı The Butterfly Effect'in hikayesi, karakterin çocukluğundaki olaylara birçok kez dönüyor. 7 yaşındaki Evan'ı oynayan aktör, Percy Jackson hikayelerinin kahramanı Logan Lerman'dır. Bir film ile diğeri (yukarıdaki resimler) arasında 9 yıl geçmiştir. Bir tarafta bir çocuk, diğer tarafta bir yetişkin görüyoruz.

4
Henry Thomas
Bir hikaye ile diğeri arasında 36 yıllık bir fark var. Bir uzaylıyla özel bir dostluk kuran 9 yaşındaki yalnız çocuk Elliott, genç Henry Thomas tarafından oynandı. Netflix için hazırlanan korku dizisi The Haunting of Hill House'da Henry, karısı ve 5 çocuğuyla birlikte çok özel bir konakta paranormal olaylar yaşayan bir ev satıcısı Hugh Crain'i canlandırdı.

5
Christopher Lloyd
Addams Ailesi'nden tuhaf Lucas Amca'nın - kel kafası, solgun teni ve gözlerinin altındaki koyu halkalarla - Geleceğe Dönüş'teki Dr. Emmett Brown ile aynı kişi olduğunu kim tahmin eder? Okurken kulağa çılgınca geliyor ama yüzleri karşılaştırdığımızda Christopher Lloyd'un özelliklerini oldukça net görüyoruz. En iyi film büyüsü!

6
Joseph Mazzello
Dinozorlardan kaçmaktan muhteşem grup Queen'de bas çalmaya kadar bu aktör, hem Jurassic Park'ta Tim Murphy'yi hem de Bohemian Rhapsody'de John Deacon'u canlandırdı. Gerçek hayatta, 1983 doğumlu Joseph Mazzello: aktör, senarist ve film yönetmenidir

7
Max Thieriot
The Pacifier'de baş belası gibi görünen ama aslında tiyatro ve müzikal komedi tutkunu olan asi genç, Vin Diesel'in başrolde olduğu bu film vizyona girdiğinde 15 yaşında olan Max Thieriot tarafından canlandırıldı. Norman'ın (Freddie Highmore) Bates Motel'deki üvey kardeşi Dylan Massett, Max'in kendisinden başkası değildir.

8
Sarah Jessica Parker
İşte makyaj ve sinemanın işlerini yaptığı bir başka durum. Hocus Pocus'un cadıları olan 3 Sanderson kız kardeşin en küçüğü güzel oyuncu Sarah Jessica Parker'dır. Aktrisin bu klasik Disney filminde rol aldığını çok az kişi tahmin edebilirdi.

9
Elle Fanning
Eddie Murphy'nin oynadığı Disney filmi Daddy Day Care'de çok sayıda çocuk var. Bunların arasında, çocuk odasındaki bir kaos anında annesini cep telefonundan arayan çok eksantrik sarışın bir kız vardı. Super 8 ve Maleficent gibi filmlerde rol alan genç Elle Fanning'di.

10
Andrew Lincoln
Love Actually, senaryo birkaç aşk hikayesini iç içe geçirdiği için, birçok yıldızın birbiriyle etkileşime girdiği bir koro planına sahip olmasıyla bilinir. Bu karakterlerden biri, The Walking Dead'de zombi kıyametine karşı savaşan Şerif Rick Grimes'ı oynayan genç Andrew Lincoln'dür.

11
Lisa Edelstein
House'da hastane dekanı Lisa Cuddy'yi oynayan Lisa Edelstein, Daddy Day Care'de destekleyici bir rol oynadı. Kreşteki asi çocuklardan biri olan Crispin'in eksantrik annesi olarak görünür.

12
Pam Ferris
Unutulmaz karakter, Matilda'nın okul müdürü Bayan Honey'nin kötü teyzesi Bayan Trunchbull'un karakteridir. 1948'de Almanya'da doğan bir aktris olan Pam Ferris tarafından canlandırıldı. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı Marge Dursley'deki karakteri, belki de aynı miktarda kötülüğe sahiptir; ama Harry, tıpkı Matilda gibi, ona bir ders vermek için sihir kullanır.

Yazarın Diğer Yazıları

Lost Ark, PC Oyun Tarihinin En Başarılı Çıkışlarından Birine İmza Attı Önceki

Lost Ark, PC Oyun Tarihinin En Başarılı Çıkışlarından Birine İmza Attı

Karakterleri Anlamanın Anahtarı Olan 9 Film Kostümü Sonraki

Karakterleri Anlamanın Anahtarı Olan 9 Film Kostümü

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.