İşte Microsoft'un Yeni Nesil Xbox S ve Xbox X Fiyatları

İşte Microsoft'un Yeni Nesil  Xbox S ve Xbox X Fiyatları

Microsoft'un yeni nesil Xbox modellerinin fiyatları belli oldu.

Microsoft un yeni nesil Xbox modellerinin fiyatları belli oldu.

Beklenmedik fiyat etiketleri ile birlikte piyasanın yeni favori oyun konsolu olmaya hazırlanan Xbox Serisine sahip olmak istiyorsanız, Xbox Series X için 499 dolar, Xbox Series S için ise 299 dolar ödemeniz yeterli olacak.

Yalnız altını çizmemiz gereken bir nokta var, tabii ki bunlar Türkiye satış fiyatlarına pek yakın değil. Ülkemizdeki son kullanıcı fiyatları, cihazın üzerine eklenen vergilerden sonra belli olacak.

22 Eylül itibariyle ön satışa çıkacak olan her iki konsol da çıkış tarihi 2021'e ertelenen Halo Infinite oyunu eklenmeden kullanıcıya ulaşacak.

Bu arada iyi haberler de var, mesela yeni Assassin's Creed Valhalla'nın çıkış tarihi, yeni Xbox modelleri ile aynı zamana denk gelmesi için bir hafta geriye çekildi.

Bunun haricinde Gears Tactics, Dirt 5 ve Watch Dogs Legion gibi oyunları ve diğer binlerce oyunu Xbox original, Xbox 360 ve Xbox One modellerinde oynayabileceksiniz.


Yazarın Diğer Yazıları

Oyun yayınına nasıl başlanır: Bilmeniz gereken herşey Önceki

Oyun yayınına nasıl başlanır: Bilmeniz gereken herşey

Netflix, Beren Saat İçin Yayın Gününü Değiştirdi Sonraki

Netflix, Beren Saat İçin Yayın Gününü Değiştirdi

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.