Activision Artık Steam'de Resmi Yayıncı Sayfasına Sahip

Activision Artık Steam'de Resmi Yayıncı Sayfasına Sahip

Modern Warfare 2 sonrası Call of Duty oyunlarını Steam'de görmeye başlayabiliriz.

Microsoft tarafından muazzam bir şekilde satın alınmasının ardından Activision'ın artık Steam'de resmi bir yayıncı sayfası var.

Görünüşe göre Activision, Steam'e büyük bir dönüş için hazır görünüyor. Geçtiğimiz hafta sonu Reddit'te bir kullanıcı Activision'ın artık Steam'de yayımcı profiline sahip olduğuna dikkat çekti. Şu anda sayfa oldukça boş, gerçek biçimlendirme ve herhangi bir liste yok. Ayrıca, Activision tarafından Steam'de yayınlanan en son oyun 2019'da çıkan Spyro Reignited Trilogy olarak kalmış durumda.

Activision Steam mağazasında kendi yayıncı profil sayfasını oluşturduysa, gelecekte Activision tarafından yayınlanan diğer oyunların da platforma gelmesi olası görünüyor. Şu an Activision'un Steam yayıncı sayfası Call of Duty, Crash Bandicoot, Spyro, Prototype gibi az bilinen oyunlarla dolu olduğunu da belirtelim.

Activision'un Steam platformunda ne zaman oyun yayınlamaya başlayacağını henüz tam olarak bilmiyoruz, ancak yaklaşmakta olan Modern Warfare 2'nin (28 Ekim 2022'de çıkacak) Steam'e geleceği doğrulandı.


Yazarın Diğer Yazıları

En yaygın AirPods sorunları ve bunları düzeltme yolları Önceki

En yaygın AirPods sorunları ve bunları düzeltme yolları

Neden Sıcak Havada Uyumakta Zorlanıyoruz? İşte Sıcakta Uyumanın Zararları! Sonraki

Neden Sıcak Havada Uyumakta Zorlanıyoruz? İşte Sıcakta Uyumanın Zararları!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.