Android 11 Tabanlı EMUI 11, Huawei Ve Honor Kullanıcılarına Geliyor


Huawei uzun bir aradan sonra Android 11 tabanlı EMUI 11 güncellemesini, hem Huawei hemde Honor cihazlara getiriyor. Güncellemeyi alacak akıllı telefonları aşağıda paylaşıyoruz.

Huawei firması yeni cihazları piyasaya sürmenin yanında, kendi arayüzünü de geliştirmeye devam ediyor. Şirket şu anda Android 10 işletim sistemine dayalı tescilli EMUI 11 kullanıcı arayüzünü test ediyor. Ancak yakında Android 11 tabanlı bir sürüm de çıkaracağı ve kendi cihazlarını kullanan kişilerle paylaşacağını açıkladı.

Huawei, Android 11 Tabanlı EMUI 11 Güncellemesine Hazırlanıyor

Huawei aylar önce Android 11 tabanlı EMUI 11'i kullanıcılarına sunacağını açıklamıştı. Aylar geçmesine rağmen bu açıklamanın doğruluğu ispatlanmadı. Şirket yakın bir zamanda EMUI 11'i tanıttı. Şirket bu arayüzü beklendiği gibi Android 11 platformu üzerine değilde, Android 10 üzerine kurduğunu açıkladı. Şirket'in aylar önce açıkladığı, Android 11 tabanlı EMUI 11 güncelleme vaadini yerine getirmeye çalışıyor.

Huawei, Android 11 Tabanlı <a href='/emuI-11/'>EMUI 11</a> Güncellemesine Hazırlanıyor

Beklendiği gibi, bu ürün yazılımı ile (Android 11 tabanlı EMUI 11) Huawei Mate 40 Pro Avrupa'da satışa sunulacak. Elbette, ABD yaptırımları nedeniyle kullanıcı arayüzünde hiçbir Google hizmeti ve uygulaması olmayacak ve ayrıca Android'in açık kaynaklı bir sürümünü temel alacaktır.

Huawei şu anda çeşitli ülkelerde Android 10 ile EMUI 11'i test ediyor. Beta aygıt yazılımı sürümleri, Huawei P40 ve Mate 30 Pro serisi akıllı telefon kullanıcılarına sunulmaktadır. EMUI 11'in kararlı sürümünün yayınlanmasının ardından, Android 10'dan Android 11'e kademeli bir geçiş bekleyebiliriz.

Huawei Mate 40 amiral gemisi serisinin lansmanı 22 Ekim'de yapılacak.

Android 11 Tabanlı EMUI 11, <a href='/huawei/'>Huawei</a> Ve <a href='/honor/'>Honor</a> Kullanıcılarına Geliyor

Bunlar EMUI 11 Güncellemesini Alması Gereken Huawei Ve Honor Cihazları

İlk olarak, 10 cihaz modeli için EMUI 11 beta testi başladı. Bunlar: Huawei P40 / P40 Pro / P40 Pro +, Mate 30 (LTE / 5G) / Mate 30 Pro (LTE / 5G) / Mate 30 RS Porsche Design, MatePad Pro (LTE / 5G). Beta testi başarı elde ettikçe ilerleyen günlerde liste genişleyecektir ve kullanıcı arayüzünün yeni versiyonu şirketin 50'den fazla cihazına gelecektir.

Sadece EMUI 11'den değil, aynı zamanda alt marka olarak ön plana çıkan, Honor markalı akıllı telefonlar için Magic UI 4.0'ın adlı bir arayüz'ün geleceğinden bahsediliyor.

Bu nedenle, EMUI 11 ve Magic UI 4.0 güncellemesi alacak cihazları sizler için açıklıyoruz. Listeyi hep birlikte inceleyelim:


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Oppo Akıllı TV'ler, İki Seri Halinde Piyasaya Sürüldü

Sonraki

Bir Rol Uğruna Görünümlerini Önemli Ölçüde Değiştiren 14 Oyuncu

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.