Bu ünlüler tarzlarını değiştirmek istediler ama sonuçlar hayal kırıklığıydı.

Bu ünlüler tarzlarını değiştirmek istediler ama sonuçlar hayal kırıklığıydı.

Bir ünlü bile olsanız, görünüşle ilgili denemelerin her zaman iyi sonuçlanmadığını mükemmel bir şekilde gösteren birkaç fotoğrafla karşınızdayız.

Kötü bir saç kesimi ya da kötü bir saç rengiyle, ünlüler de dahil olmak üzere herhangi birimizin başına gelebilecek bir şeydir. Kişisel bir stilist ekibine sahip olmak, mükemmel stile ulaşacağınızı garanti etmez. Rolleri ve sanatı için yapmak zorunda oldukları fedakarlıklar, genel olarak, dünyaca ünlü biri olmanın gelecekteki saç stiliniz için tehlikeli olabileceği sonucuna varmamızı sağlıyor.

Bu ünlüler tarzlarını değiştirmek istediler ama sonuçlar hayal kırıklığıydı.


1
Uma Thurman
Oyuncu, birkaç yıl önce saçlarını kısa keserek ve siyaha boyayarak hayranlarını şaşırttı. Ancak, birkaç ay sonra Thurman, belki de görünüşüyle ​​ilgili deneyinin pek de başarılı olmadığına karar vererek sarı saçlarına geri döndü.

2
James Franco
Koyu saçlı James Franco, I Am Michael adlı filmdeki rolü için bir süre saçlarını sarıya boyamak zorunda kaldı. Şans eseri, oyuncunun doğal tarzını daha çok seven hayranları için Franco kısa süre sonra ilk tarzına geri döndü.

3
James Franco
Koyu saçlı James Franco, I Am Michael adlı filmdeki rolü için bir süre saçlarını sarıya boyamak zorunda kaldı. Şans eseri, oyuncunun doğal tarzını daha çok seven hayranları için Franco kısa süre sonra ilk tarzına geri döndü.

4
Kate Hudson
Oyuncu geçen yıl , düşük bütçeli Sia adlı filmdeki Rahibe rolü için kafasını kazıttı. Hudson daha önce hiç böyle bir tarz yapmamıştı. Yıllardır hafif bir tonlu orta uzunlukta bir saçı vardı.

5
John Travolta
Erkekler kafalarını kazıttıklarında daha az şaşırırız hatta bazen beğene debiliriz. Ancak John Travolta tarzını bu şekilde değiştirince hayranlarını biraz şok etti. From Paris With Love filmi 2010 yılında gösterime girdi ve aktör dazlaktı ve küçük bir keçi sakalı vardı, bu da onu tanımayı zorlaştırdı.

6
Alicia Keys
Bu şarkıcı, saçlarında birşeyler denemekten korkmuyor - çeşitli asimetrik ve kısa saç stillerinin yanı sıra çok renkli örgüleri denediği zamanlar oldu. Yine de, Keys 2013'te stilini bir kez daha değiştirmeye karar verdiğinde hayranlarının çoğu şaşırmıştı. İnsanlar şarkıcıyı anime karakterleri ve The Beatles ile karşılaştırıyorlardı.

7
Adam Levine
Maroon 5'in solisti bir zamanlar sarışın olmaya karar verdi ve iyi göründüğünü söylemekten mutluluk duyuyoruz. Bununla birlikte, Lavine'in daha koyu saçlarla çok daha iyi göründüğünü itiraf etmeliyiz. Bu arada, orijinal saç stiline çoktan geri döndü.

8
Shia LaBeouf
Oyuncu saçlarını uzatmaya ve sakal bırakmaya karar verdi. Görünüşe göre saçını abartmış olabilir çünkü bir süre at kuyruğuyla dolaştı.

9
Cara Delevingne
Manken olarak çalışmak sürprizlerle doludur: Bir gün saçlarınızı kıvırcıklaştıracaksınız ve ertesi gün aynı bukleler kalpsizce kesilecek. Üstelik kendinizi bir oyuncu olarak denemeye karar verirseniz, görünüşünüzle ilgili denemelerin sayısı daha da artar. Örneğin Cara Delevingne, kanser hastası bir kız rolü için saçlarını kazıtmak zorunda kaldı. Bugünlerde saçları uzuyor ama kim bilir, belki de sanat uğruna aynı görünüşü tekrar etmesi gerekecek!

10
Anne Hathaway
Anne Hathaway 2013 yılında sarışın olmaya karar verdi - tam o sırada uzun saçlarını kesti ve boyadı. Bununla birlikte, bir süre sonra, ona mükemmel şekilde uyan her zamanki siyah saçlarına geri döndü. Son zamanlarda Anne, görünüşünü tekrar denemeye karar verdi. Geçtiğimiz yıllarda vizyona giren Serenity filminde yine sarı saçlı olarak karşımıza çıktı. İyi ki saçları bu sefer uzun kalmış!

11
David Beckham
Beckham saçında deneyler yapmaktan korkmuyor - onu farklı renklerde ve hatta örgülerle gördük. Ve bize göre, örgüler ona en az yakışan tarzdı. Bununla birlikte, Beckham onlarla hala çarpıcı görünmeyi başarıyor!

12
Jake Gyllenhaal
Oyuncu, bir polisi canlandırdığı End of Watch filmini çekmeden önce saçını traş etti. Ancak, rol Gyllenhaal'dan çok fazla köklü değişiklik gerektirmiyordu - belki de bu değişiklikleri kendisi için istiyordu.

13
Amy Winehouse
Amy Winehouse kısa bir süre sarı saçlıydı. Karayip Adaları'ndan tatilden döndükten sonra imajını değiştirmeye karar verdi. Menajerleri, aktrisin o zamanlar sadece farklı görünmek istediğini açıkladı. Yine de Amy, saçı için oldukça büyük bir şok olmasına rağmen, oldukça hızlı bir şekilde orijinal görüntüsüne geri dönmüştü. RIP

14
Natalie Dormer
Oyuncu 2014 yılında sosyal bir etkinlikte oldukça aşırı bir saç kesimi ile ortaya çıktı. O sırada imajının cüretiyle hayranlarını şok etti. Daha sonra Natalie, Açlık Oyunları: Alaycı Kuş'daki rolü için saçlarını tıraş etmesi gerektiğini itiraf etti. O zamandan beri oyuncu pek değişmedi.

15
Robert Pattinson
2014 yılının aynı yılında, Robert Pattinson da kendi tarzını denemeye karar verdi. Pek çok insanın anlayamadığı, yaratıcı ve tuhaf bir saç kesimi yaptı. O sırada aktör, şarkıcı Tahliah Barnett ile çıkmaya başladı ve insanlar böyle bir değişikliği onun istediğini düşünüyorlardı.

16
Angelina Jolie
Son zamanlarda, bir film setinden Angelina Jolie'nin aktrisi daha açık renk bir saçla gösteren bir fotoğrafı sosyal medyada yayınlandı. Hayır, Jolie sarışın olmadı - sadece filmde kullandığı bir peruktu!

17
Bununla birlikte, oyuncu geçmişte görünüşünü değiştirdi. 1995 yılında aktrisin sarı saçları çok uzun sürmedi. Ve bunun doğru karar olduğunu düşünüyoruz.

Yazarın Diğer Yazıları

Film Eleştirmenleri Son On Yılın En İyi 10 Filmini Seçti Önceki

Film Eleştirmenleri Son On Yılın En İyi 10 Filmini Seçti

Nokia, İki Yılda 10 Binden Fazla Çalışanı İşten Çıkardı Sonraki

Nokia, İki Yılda 10 Binden Fazla Çalışanı İşten Çıkardı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.