Call Of Duty: Black Ops: Cold War, ne zaman çıkıyor?

Call Of Duty: Black Ops: Cold War, ne zaman çıkıyor?

Call Of Duty: Black Ops: Cold War bilmeniz gerekenler açıklandı: çıkış tarihi ve daha fazlası...

Uzun, çok uzun bir zaman oldu ama COVID-19 gelip çattığında herkesin programları tersine döndü. Ancak Activision, Treyarch ve Raven Software nihayet hikayeli Call of Duty serisinin bir sonraki oyunu olan Call of Duty: Black Ops: Cold War'ı açıkladı. Hem de Call of Duty: Warzone'nin içinde.

Çok fazla bir şey bilmiyoruz, ancak önemli sanat çizimlerinden ve bazı dosyalardan bilgi edindik. Şuana kadar öğrendiklerimizi aşağıda listeledik

Call of Duty: Black Ops'un doğrudan devamı: Black Ops, Vietnam'dan yakın geleceğe ve Black Ops 3'teki bir tür siber bilim kurgu senaryosuna kadar her şeyi kapsayan ilginç bir alt seri. Ancak bu, hem adından hem de çizimlerinden anlaşılacağı gibi, köklerine geri dönüyor gibi görünüyor. James Woods, Alex Mason ve Jason Huson gibi karakterlerin tekrar tekrar görünüyorlar.

Dün geceki Modern Warfare güncellemesinde bulunan oyunun açıklaması, COD Tracker aracılığıyla daha fazla bilgi içerir:

"Black Ops Cold War, hayranlarını Soğuk Savaş'ın 1980'lerin başındaki değişken jeopolitik savaşının derinliklerine sürükleyecek. Oyuncuların Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye, Sovyet KGB karargahı gibi ikonik yerlerde dünya çapında savaşırken tarihi figürler ve gerçeklerle yüz yüze geleceği sürükleyici tek oyunculu bir ilerlemeli modda hiçbir şey göründüğü gibi olmayacak.

Seçkin ajanlar olarak, küresel güç dengesini istikrarsızlaştırma ve tarihin akışını değiştirme misyonunda olan Perseus adında karanlık bir figürün izini takip edeceksiniz. Bu küresel komplonun karanlık merkezine, ikonik karakterler Woods, Mason ve Hudson ve on yıllardır yapım aşamasında olan bir komployu durdurmaya çalışan yeni bir ajan kadrosuyla birlikte inin. "

Zombiler olacak: Zombiler, ilk olarak World at War'da görülen ve o zamandan beri geliştiricinin oyunlarında görünen bir Treyarch temelidir. Oyun dosyalarındaki açıklama da bir Zombies moduna işaret ediyor ve Black Ops 4'ün genişletilmiş zombilerinin ardından zor zamanlar geçirecek.

Açıklama yarın geliyor: Tüm hesaplara göre Black Ops: Cold War, Warzone'un ilk canlı etkinliği olacak gibi görünüyor, ancak Call of Duty bağlamında bunun neye benzediğini henüz bilmiyoruz. Neyin ne olduğunu görmek için oyununuzun şu anda güncellendiğinden emin olun.

Muhtemelen PS5 ve Xbox Series X için fazladan ödeme yapmanız gerekecek: Hem standart hem de "gelecek nesil" sürümleri olabilir, bu da yeni nesil sürüm geldiğinde ekstra bir ücret alınacağını gösteriyor.

Çıkış Tarihi: Sızıntıya göre çıkış tarihi normalden biraz daha geç olacak.


Yazarın Diğer Yazıları

Redmi Note 9 Serisinde Resim Kalitesini Etkileyecek Kusurlar Var Önceki

Redmi Note 9 Serisinde Resim Kalitesini Etkileyecek Kusurlar Var

Kalbinizin derinliklerine dokunacak 6 film Sonraki

Kalbinizin derinliklerine dokunacak 6 film

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.